dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Kiedyś widziałem w necie fotkę aparatu (bodajże K10D) ze srebrnym limitedem. Teraz nie mogę znaleźć. Jeśli ktoś pamięta, gdzie można obejrzeć coś takiego, prosiłbym o linka. :-) W ogóle, jak Wak się podobają te srebrne obiektywy? Bo mi chyba nie bardzo. :-P
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
o to chodzi?
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Ee, nie - chciałem zobaczyć czarne, cyfrowe body Pentaksa ze srebrnym szkiełkiem, które jako srebrne jest powszechnie dostępne - FA 31, 43 albo 77. I na pewno już to gdzieś widziałem, na jakimś blogu może? Ale dzięki za dobre chęci! :-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
dsk napisał/a:
które jako srebrne jest powszechnie dostępne - FA 31, 43 albo 77
Powszechnie dostępne są oba kolory. Dawniej było trudniej dostać czarny, ale teraz nie ma z tym problemu.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
argawen, ja napisałem to w kontekście tego, że DA 40mm F2.8 Limited nie jest powszechnie dostępny jako srebrny (vide fotka powyżej). :-P A że limitowana siostry są w obu kolorach teraz, to prawda - stąd moje pytanie, który kolor osobiście bardziej Wam pasuje? :-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
dsk napisał/a:
argawen, ja napisałem to w kontekście tego, że DA 40mm F2.8 Limited nie jest powszechnie dostępny jako srebrny (vide fotka powyżej)
Nigdy nie widziałem w sprzedaży takiego DA 40. Zrobili to szkło, zdaje się, tylko na rocznicę 50-lecia istnienia Pentaxa.
 

TomaSzSz  Dołączył: 04 Lip 2007
To jest Takumar 2.8 / 40 Limited ! :-P
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Pamiętam, że widziałem.
Szukałem, szukałem i coś znalazłem:
http://www.pbase.com/wlachan/image/58323574

To chyba jednak nie to, czego szukałem :roll: .
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Stachu, dzięki! :-) Chciałem się w zasadzie utwierdzić w przekonaniu, że wygląda to komicznie. :-P
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
gdyby jakiś srebrny akcent na body, to wyglądałoby całkiem.. :-)
coś takiego mam na myśli:

 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
albo cos nowszego :
(nie wiem czemu, ale nigdzie indziej poza aukcja jednego goscia na ebayu nie ma srebrnego k200d... dziwne).



mik.
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
fake? :-/
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Hakro napisał/a:
fake? :-/


Kilka DL'ow srebrnych bylo...
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
DL'ów owszem, ale K200?
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
to nie jest fake, bo mozna ten aparat zamowic. na aukcji jest wybor czy sie chce czarnego czy srebrnego.

mik.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
I pomyśleć, że w kompaktach, na przykład Sony, czarne aparaty są droższe i bardziej pożądane. A tutaj takie limitowane egzemplarze. :-)
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Tu też jest silver:
http://www.clubsnap.com/f...ee502a&t=346512

I też mi to nie wygląda na fake, bo prostymi środkami w PS takich rzeczy się nie uzyska - a mało komu chciałoby się renderować K200D dla fake'owania.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
dsk napisał/a:
I pomyśleć, że w kompaktach, na przykład Sony, czarne aparaty są droższe i bardziej pożądane.

Przecież nie od dziś wiadomo, że czarne aparaty robią lepsze zdjęcia... ;-)
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
gdyby to byl aluminiowy / polmatowy / zimny / sluszniewazacy korpus to byloby niezle... a tak przypomina mi troche plastikowego canomatica. to pewnie lakier wiec mozna sie spodziewac przetarc po jakims czasie... fuj.

mik.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
mik napisał/a:
gdyby to byl aluminiowy / polmatowy / zimny / sluszniewazacy korpus to byloby niezle... a tak przypomina mi troche plastikowego canomatica. to pewnie lakier wiec mozna sie spodziewac przetarc po jakims czasie... fuj.

No cóż, jednak trzeba pogodzić się z faktem, że metal, oprócz doznań wzrokowo/dotykowo/słusznomasowych ma praktycznie same wady w porównaniu z dobrym tworzywem... Choć ostatnio zaliczyłem dysonans poznawczy, jak najpierw nie mogłem się nadziwić, z jakiego to fajnego tworzywa jest obudowa mogego telefonu, po czym okazało się, że to metal jest właśnie :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach