PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
jacekss napisał/a:
PiotrB. napisał/a:
Juz jestem. szybkie refleksje z pobytu. Macalem "kadyszke"!!!!!

Piotrze, zrdadzisz gdzie mozna pomacac K10?


Widac ze jestes nowy, ja mieszkam od roku w Japonii, w pieknym miescie 5-milionowym tylko, Nagoya. Najwiekszy port w Japonii. Dlatego tutaj sa najlepsze ryby w Japonii, miedzy innymi Fugu, mniam, mniam. :mrgreen: :mrgreen: O sprzecie nie pisze, bo wystarczy ze przejrzesz moje posty
 
robi  Dołączył: 27 Wrz 2006
Może trzeba wybrać nowy kierunek emeigracji ;)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
ja mieszkam od roku w Japonii, w pieknym miescie 5-milionowym tylko, Nagoya.

Piotr, coś słabo siatkarkom kibicowałeś...
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
No niestety, nie jadly moich potraw. :mrgreen: Dalyby im duuuzo energii :-P :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
PiotrB. napisał/a:
No niestety, nie jadly moich potraw. Dalyby im duuuzo energii
jeśli było to sushi, a sądząc po poście:
PiotrB. napisał/a:
Dlatego tutaj sa najlepsze ryby w Japonii,
to te babki jakieś zakręcone, że Cię nie znalazły. E pewnie mają swojego kucharza, co to im kłączki podaje-żeby nie tyły-durne
 
jacekss  Dołączył: 22 Wrz 2006
PiotrB. napisał/a:
Widac ze jestes nowy, ja mieszkam od roku w Japonii, w pieknym miescie 5-milionowym tylko, Nagoya


Hmmm nowy to moze jestem ale mieszkam w Japonii dluzej od Ciebie ... ok 2lata w ponad 12-milionowym miescie.
Pytanie dotyczylo w jakiej sieci mozna juz dostac k10 - BicCamera, YamadaDenki czy inne denki....

Pozdrawiam
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
No to jesli Ty mieszkasz w 12 milionowym miescie, nie wiesz gdzie mozna kupic Kadyszke????????? :-P :-P :-P Jeszcze nie mozna dostac, dopiero bedzie jak w tytule, 30.11

[ Dodano: 2006-11-22, 16:13 ]
W Tokio W Pentax Forum, niedaleko stacji Shinjuku. Trafisz? :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
W USA juz sa w sprzedazy - pare osob z PDML juz kupilo, jada do nich, a jedna nawet od reki nabyla w sklepie i juz opisala pierwsze wrazenia z fabrycznym egzemplarzem ;-) Wyglada na to, ze tym razem decyzja Pentaxa Japonia bedzie jednak w tyle ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz, - a czy wiesz cos moze czy do mnie kadyszka tez jedzie :-P :mrgreen: ?
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
W B&H juz są out of stock musiały pójść jak ciepłe bułeczki...
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Wyglada na to, ze tym razem decyzja Pentaxa Japonia bedzie jednak w tyle ;-)




Na szczescie, nie kupuje tego aparatu, poczekam az spadnie, a znajac troszeczke rynek japonski, nie dalej jak za 4-5 miesiecy zjedzie. Tak jak teraz mozna kupic "kasetke" za 1200-1300 zl, tak mysle ze "kadyszka" spadnie do 2000 zl. Ale i tak nie kupie, bo czekam na cos innego. :-P :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Tak jak teraz mozna kupic "kasetke" za 1200-1300 zl,

Mógłbyś podać jakiegoś linka z taką ceną? Rozumiem, że to już cena z podatkiem?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Przepraszam, ale ja za szybko mysle, bo pisze skrotowo. Tzn uzywany mozna w tej chwili kupic za taka cene,ale uzywany w Japonii, to jest tak, ze facet uzyl moze dwa trzy razy, a to w Japonii, potrafi cena spasc nawet do 30 % wartosci poprzedniej ceny. W tej chwili nowiutki tzw "dziewiczy" kosztuje w przeliczeniu 1670 zl body.

[ Dodano: 2006-11-22, 21:17 ]
A zrobie zdjecie w poniedzialek, ok?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jak to szło? Semantyczne nadużycie?

[ Dodano: 2006-11-22, 09:51 ]
PiotrB. napisał/a:
A zrobie zdjecie w poniedzialek, ok?

Jakie zdjęcie?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdjecie Kasetki z cena, w sklepie
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A, nie, nie trzeba - w 1600-1700 wierzę jak najbardziej. Nie musisz nic udowadniać.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
PiotrB., a tak z ciekawości to tam w tej Japonii to puszki Pentaxa są sprzedawane z fabryk w Japonii czy innego Wietnamu? i czy wogóle w Japonii się produkuje Pentaxa? bo wiadomo Japońskie lepsze ;-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdjecia z pobytu Pentax Forum, niefortunnie wkleilo sie na 2 stronie. Sorry :mrgreen:

[ Dodano: 2006-11-22, 22:27 ]
Mysle ze Puszki robione W Wietnamie czy na Filipinach, sa tak samo dobrze robione jak w Japonii. Pentax ma bardzo scisly rezim kontroli jakosci. A to ze sie czasem psuja, to juz inna sprawa, poprostu sily wyzsze. Sa puszki z Wietnamu i z Filipin, no i oczywiscie z Japonii.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach