cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Śląsk plenerowo
kto byłby chętny spotkać się i coś sfocić? :)
bo od PPD majowego nie byłam na żadnym większym foceniu, a jakoś tęskno ;-)
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
A może jakiś wyjazd Pentax@PL w góry? Z Tychów jest blisko w Beskidy, a jak by się udało zorganizować wypad z forum to nawet dla mnie w Beskid Żywiecki byłoby niedaleko :)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ijon napisał/a:
A może jakiś wyjazd Pentax@PL w góry? Z Tychów jest blisko w Beskidy,

W góry - tak, tak, w góry :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jestem za a nwet przeciw - pierd..ca dostaje juz w robocie....
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
o, góry tak :) taka Szyndzielnia - to nawet dla niezaawansowanych osiągalna, a można przejść się dalej :)

albo nieśmiertelny Ustroń, Wisła i takie standardy

A jeśli chodzi o Beskid Żywiecki - to co konkretnie? :)

ja ten weekend mam wolny, przyszły nie wiem, ale wtedy może jeszcze l_uka dołączyłby :)
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Ja w ostatni weekend byłem na Krawców Wierchu, okolice prześliczne, ale listopadowy brak liści nie nastrajał specjalnie do focenia. Proponowałbym wybrać się jak już będzie biało, na razie śnieg leży tylko w wyższych partiach Beskidów, przeważnie w lasach.

Beskid Żywiecki cały jest piękny :-)

Najbliższy weekend pewnie będę miał zajęty, ale w przyszłości jestem chętny na każdy wyjazd w góry z Pentax@PL, nie tylko w Beskidy :)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
cotti napisał/a:
o, góry tak :) taka Szyndzielnia ... Ustroń, Wisła

Żartujesz prawda? To nie góry, ino deptak dla dresiarzy :lol: Takie Krupufki dlo bjydnych Ślonzoków :-/
Tak się zastanawiam, czy o tej porze ma to sens. Miało by, w przypadku np. zwiedzenia części Beskidu Małego, gdzie o tej porze można podziwiać wychodnie (skały), które chowają się w gąszczu listowia lasów bukowo-świerkowych. Ale ogranicza nas bardzo krótki dzień, no chyba, że wchodzą w grę dwa dni.
Przychodzi mi na myśl jeszcze jedno miejsce - źródła Wisły, dość urokliwe miejsce, lecz w kolorach lub śnieżnej pokrywie i kilkudniowym siarczystym mrozem. Niedaleko w kierunku Węgierskiej Górki (Malinowska Skała) również piękne skały, podobne jak na Leskowcu.
Jeszcze pomyślę o czymś innym.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
rychu napisał/a:
Żartujesz prawda? To nie góry, ino deptak dla dresiarzy Takie Krupufki dlo bjydnych Ślonzoków


chciałam zacząć od czegoś łatwiejszego :P
ostatni nasz plener, to była Babia Góra i okolice :)

w takim razie czekam na propozycję, chętnie skorzystam :)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
rychu, - pomysl pomysl.....zestaw do plecaka 4 browalu lub 0,5 czegos lepszego...+ aparat i troche szkiel...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
rychu napisał/a:
Żartujesz prawda? To nie góry, ino deptak dla dresiarzy Takie Krupufki dlo bjydnych Ślonzoków
Znów mi się przypomniało Krzyżne! Eh, piękny czas.
Fafniak napisał/a:
zestaw do plecaka 4 browalu lub 0,5 czegos lepszego...+ aparat i troche szkiel...
a może byśmy to 0,5 tak bliżej zrobili? Akurat ani kasy ani czasu na wyjazd (chwilowo mam nadzieję) nie mam, a warszawskie spotkania niczym nie odstają od górskich (no, może powietrzem :-P )
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Dobra. Jakoś uciszę sumienie i wysokogórskie ambicje ;))

Zał 1. Ładna pogoda (listopadowo-grudniowa)
Zał 2. Wypad jednodniowy
Zał 3. Krótki dzień, więc najprostszy dojazd - PKP
Zał 4. Wątpliwa kondycja ;p
Propozycja taka:
1. Goleszów - po drodze jeziorko Toń, rezerwat leśny Zadni Gaj, Tuł, 3 kamieniołomy (może udało by się wejść na teren któregoś), schronisko PTTK pod Tułem, w zależności od czasu i kondycji wejście halą na M.Czantorię i zejście do Ustronia, bądź przejście na Czantorię (nowy wyciąg krzesełkowy w budowie) dalej Ustroń.
2. Ustroń - Kamień Ewangelików, Hala pod Równicą, Zbójnicka Chata, schronisko PTTK(najmniej honorne miejsce w Beskidach dla górołaza), Koliba pod Czarcim Kopytem, zejście do Ustronia.
3. Wersja hard - Wisła Głębce - wędrówka torami kolejowymi do Uzdrowiska, po drodze most kolejowy http://www.psmkms.ipx.pl/kolej/wisla.htm, widoki w stronę Równicy, lody u Janeczki w Dziechcince.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
rychu napisał/a:
po drodze most kolejowy http://www.psmkms.ipx.pl/kolej/wisla.htm

No to jest dobry obiekt do fotografowania, jeszcze jakby zachodzace slonce rzucalo na niego cieple swiatelko :)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
jestem za sesją okołomostową :) ale to naprawdę takie hard? skoro to przejście wzdłuż torów? i potem lody? ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
cotti napisał/a:
to naprawdę takie hard?

Lody są zawsze niebezpieczne - szczególnie na patyku :mrgreen: , co do ciopągów różnie, mogą być porywające :shock:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
rychu napisał/a:
ody są zawsze niebezpieczne - szczególnie na patyku


pani w sklepie dzisiaj mi powiedziała, że zimą lody niezdrowe :P

[ Dodano: 2006-12-01, 10:26 ]
a kto w weekend wybiera się na jakieś focenie?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach