fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Zobaczysz go jak zeszłoroczny śnieg :-) ))
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Może w końcu cos się ruszy. Ostatnią reklamą Pentaxa w prasie jaką pamietam była reklama MZ-Sa w "Foto" ładnych parę lat temu
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Uwielbiałbym się mylić w tym przypadku ale lata doświadczenia...
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
W Poznaniu bilboardy już się pojawiły.
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Maciek napisał/a:
W Poznaniu bilboardy już się pojawiły.


Maciek, pstryknij moze fote swoim malym, gestapowskim aparacikiem wielkiej mocy :)
a jak lokalizacje - aby dobre, czy gdzies na peryferiach?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
W Warszawie też dzisiaj widziałem, w Al.Jerozolimskich :)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Piotrek napisał/a:
Maciek, pstryknij moze fote swoim malym, gestapowskim aparacikiem wielkiej mocy :)


Staram się ale albo nie mam aparatu (choć to żadkość ale jak pech to pech) albo nie jadę obok żadnego.

Piotrek napisał/a:
a jak lokalizacje - aby dobre, czy gdzies na peryferiach?


Rzekłbym średnie. Widziałem jeden koło Hetmańskiej - takiej wewnętrznej obwodnicy ale tak trochę z boku, na ścianie bloku więc pewnie na ciut tańszym miejscu niż te widoczne od razu z drogi. Drugi widziałem na Kościelnej i tu już jest lepiej - ruch co prawda trochę mniejszy (ale nie aż tak bardzo) za to dobre umiejscowienie dla jadących w kierunku centrum.

[ Dodano: 2006-05-08, 20:20 ]
W sumie nie wiedziałem gdzie to przyczepić więc daję w tym wątku - jeśli któryś z adminów uzna, że lepiej dać to gdzie indziej albo do nowego wątku to proszę bardzo.

W gazecie Dziennik z 5 maja 06 w dziale 'Ekonomia' w części 'High Tech - Gadżety dnia' pojawiła się notka o Optio T10. Całkiem pozytywna. Ja tam w obiektywizm takich newsów nie wierzę ale tu akurat nie ma to znaczenia bo albo doceniono produkcję naszej ulubionej firmy albo ktoś zadbał o promocję.

[ Dodano: 2006-05-08, 21:01 ]
Piotrek napisał/a:
obok bilboardow powinni się takze nie w branzowych pismach, bo przecietny Kowalsky nie czyta Foto-Kuriera, Pozytywa czy innych pism ale w National Geographic, Traveler czy temu podobnych "opiniotworczych" pismach kolorowych.

Wtedy ta akcja zaczynalaby miec i rece i nogi


Na zachodzie reklamują się na pewno w prasie branżowej. Tak wygląda reklama w majowym Practical Photography.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Billboardy
Wczoraj jechałem sobie Rzgowską w Łodzi i w pewnym momencie musiałem dać po hamulcach bo moje oko wypatrzyło reklamę Pentaxa. Ki diabeł myślę! Chyba za dużo się naczytałem i za dużo myślę o kupnie korpusu, ale patrzę raz jeszcze i jednak Pentax :-)

Jakby ktoś chciał to dziwo zobaczyć w Łodzi, to naklejone jest na szary budynek na ulicy Rzgowskiej nr 200.

Pozdrówka

Ps. Dopiero dzisiaj przeczytałem o tej wieeeelkiej kampani reklamowej firmy Apollo :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach