tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
fotonyf napisał/a:
Nie będę się "chwalił" innymi osiągnięciami poczty i innych spedytorów, wymienione wcześniej przypadki nie były jedyne a paczek wysyłam mało. Może mam pecha?
Tak na chwilę wracając do PP, znalazłem artykuł
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Czolgiem!

bede na szkoleniu 4-5.XII w W-wie... nocleg mam od 3.XII...

Tak wiec wpadlem na pomysl, ze przyjade jednak do poludnia i odwiedze w koncu slawna Stodole a i moze poznam kilka osob i jakies piwko się rozpije a moze i pofoci cosik :?:

Hm.. to jak to jest z tym spotkaniem, jakoś się umówiliście, bo coś mi wątek z tym znikł ?
Cos mi się "obiło o uszy", że koło 10:30 -11:00 w Stodole. Oczywiście w niedziele. Dobrze myslę?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Tak, cos kolo tego:-)

Pzdr
Spinner
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
jakiś kontakt, czy "cuś" można ? :-P

[ Dodano: 29-11-06, 21:03 ]
Wiem, ze gdzieś podawałeś tel. Ale zabij, nie moge znaleźć z tym wątku.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
argawen napisał/a:
nie moge znaleźć z tym wątku

Parę pięter wyżej.
Spinner napisał/a:
503 160 600
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jeszcze jedno - focimy cos :?: :mrgreen: Mozna z gieldy gdzies sie przemiscic, pokrzepic piwem czy obiadkiem i pofocic cosik - ino co proponujecie??

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner, - ehhhh ja to chyba juz nie bede mogl...."spotkanie" mam potem....ale sie zobaczy.....
dam jeszcze znac
spinner mozez przytargac ta 200 f4? - to jest lekkie fajne szkielko ale nigdy nim nie zrobilem chocby jednej foty - nie trafilem na dobry egzemplarz w ktorym wszystko byoby ok.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Oki, ograniczam sprzecior bo jade PKP ale 200/4 moge wziasc... ostatnio sobie odkupilem bo baaaardzo milo wspominalem...

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach