alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
hamster napisał/a:
Co prawda brak mi doświadczenia z lustrzankami z wyższej półki ale wizjery z pryzmatami są zazwyczja trochę ciemniejsze od lustrzanych.


odwrotnie.

Pomysl o ilosci powierzchni, przez ktore przechodzi swiatlo w systemie luster, szkła i powietrza (pryzmat lustrzany) oraz luster i szkła (pryzmat "pełny")
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
tomecki napisał/a:
No ale przecież można kupić nowego DS w wydaniu samsunga.


można kupić samo body ? bo rozglądałem się ale zawsze z kitem był
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
emigrant, z tego wątku tak na 100% w końcu nie wiadomo co powinno być jaśniejsze; no ale cóż; jako że za mało luster miałem w ręku by być pewnym swego w tym temacie więc cofam to co powiedziałem :oops: . Ale z całą pewnością mogę stwierdzić że wizjer w KaSetce jest znacznie jaśniejszy i znacznie mniejszy niż w zenicie 12xp :-P
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
hamster W przytoczonym wątku masz napisane, dlaczego czasem lustrzane wizjery bywają jaśniejsze od ich odpowiedników pryzmatycznych.

Ale generalnie, jeżeli obejmują takie samo pole i matówka jest tego samego typu - to pryzmatyczny zawsze będzie jaśniejszy.
 

Ramon  Dołączył: 11 Maj 2006
Niepotrzebnie podałem adres aukcji, już ktoś go zgarnął -przyznać się który to! Mało tego jeszcze ze dwa inne DSy nagle znikneły (nie obserwowałem więc nie mogę sprawdzić czy wygasły czy ktoś kupił). Ale ruch się zrobił :)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Już to Jarek pisał: nie podawać linków do żadnych aukcji na żadnym serwisie!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
DS to świetna puszka. Za samą stabilizację i lepsze jpg nie ma się po co przesiadać! Jeśli chodzi o zakup nie mając żadnego z nich, to na szczeście nie mam tego problemu, ale raczej wybrałbym DS'a, a do zaoszczędzonej kwoty dozbierał i kupił DA* (które mają wyjść) albo pełnoklatkowego FA*, co by się przydał do klisz.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
DS to świetna puszka.
Właśnie, brakuje mi tego wizjera z DS-a :-/ . Za to jednak AF w Kasetce jest szybszy :-P . Poza tym nie miałem żadnych BF/FF w DS-ie :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
argawen napisał/a:
Właśnie, brakuje mi tego wizjera z DS-a . Za to jednak AF w Kasetce jest szybszy
ja już się chyba przyzwyczaiłem, że jak chcę zrobić lecącego ptaka, to muszę na niego popatrzeć wcześniej, bo z zaskoczenia raczej nie zdąrzam.
argawen napisał/a:
Poza tym nie miałem żadnych BF/FF w DS-ie
wczoraj robiłem 77 na słońcu (piękna pogoda była) i stwierdzam - trafia!
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
wczoraj robiłem 77 na słońcu

aa można spytać czym na to słońce dofrunołeś? :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
he he , nie miał problemów z dofrunięciem na słońce, bo leciał w nocy ;-) :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
he he , nie miał problemów z dofrunięciem na słońce, bo leciał w nocy

aa no rzeczywiście nie pomyślałem o takiej opcji :mrgreen: to może zamiast do Irkucka zrobimy wyprawe na słońce? :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dobry pomysł.

Jaki filtr UV polecacie? Czarna Hoja?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
sołtys napisał/a:
aa można spytać czym na to słońce dofrunołeś?
to był "skrót myślowy" bardzo popularny ostatnimi czasy, również na forum :-P
Jarek Dabrowski napisał/a:
Jaki filtr UV polecacie? Czarna Hoja?
Mam Hoyę UV 390 (0-Haze) - jestem zadowolony, poza tym tani był.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
to był "skrót myślowy" bardzo popularny ostatnimi czasy, również na forum

to znaczy, że jednak nie byłeś na słońcu? :cry: ehh .. no to trudno :roll: myślałem, że będziesz naszym przewodnikiem w wyprawie .. ii po co wysmarowałem DSa kremem do opalania ? :roll:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
sołtys napisał/a:
ii po co wysmarowałem DSa kremem do opalania ?
potraktuj to jako test w ekstremalnych warunkach - teraz tylko modelki toples i możesz olejkiem... :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach