Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Gdzie i za ile konica hexar
dzisiaj podczas wywiadu z Chris Niedenthal-em wpadl jego znajomy z konica hexar.....

to jest cudne......

czy ktos moze ma/wie kto ma do sprzedania.....
na allegro jest za 1000zl :evil: z lampa blyskowa....
ja chcialbym bez lampy i taniej.....
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
na ebayu nie schodza ponizej 270e za lekko wysluzony egzemplarz. Dluuuugo polowalem, az mi przeszlo ;-)

mozesz poszukac wersji srebrnej - jest tansza, ale nie ma wersji 'stealth'... co nie znaczy ze jest glosna. Po prostu w czarnej, zeby upewnic sie ze zrobiles zdjecie, trzeba spojrzec na licznik ;-) (leice to grzmoty w porownaniu ;-) )
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
W sumie, cena około 1000 zł z lampą wg mnie to dobra cena. Chociaż miałem wersję czarną i tzw. silent mode faktycznie jest niesamowicie silent, ale nawet bez tego nie jest to głośne urządzenie.
Chyba drastycznie taniej nigdzie nie dostaniesz. Mam wrażenie, że zmiana cen analogów z uwagi na lawinowy wysyp matryc jakoś straciła impet. Ale możesz poczekać z nadzieją na desperata sprzedającego za 500 zł.
pozdrawiam

slawek B.
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Fafniak, szukałeś na ebayu? Jest kilka sztuk, w tym jedna nieużywana (szukaj na .uk) . Tanioszka to nie jest, ale jeżeli wząć pod uwagę że działa z obiektywami na bagnet M i ma tytanowo-aluminiową obudowę ... aż sam się oblizuję. Ale nie, żona by mi nie darowała :->

[ Dodano: 2006-12-13, 22:31 ]
szczególnie tych obiektywów Leici, bo aparat to jeszcze małe piwo ... :-B
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bronek, - no wlasnie o to chodzi ze wersja ze stalym szklem 35 2.0 jest suuuper cicha....
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Bronek napisał/a:
Fafniak, szukałeś na ebayu? Jest kilka sztuk, w tym jedna nieużywana (szukaj na .uk) . Tanioszka to nie jest, ale jeżeli wząć pod uwagę że działa z obiektywami na bagnet M i ma tytanowo-aluminiową obudowę ... aż sam się oblizuję. Ale nie, żona by mi nie darowała :->


Tyle ze ty mowisz o 3x drozszej i zupelnie innej wersji RF. Fafniak o "ekstra-kompakcie" Hexarze AF.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Tak, mowicie o dwoch roznych aparatch... ;-)

Ja podobnie jak Alkos odpuscilem po czasie bo kapuchy nie styklo ale czesto wracam do tematu pamietajac opinie Lukasza Kacperczyka o tym sprzeciku...

BTW - Odyseusz - jaki wiatr tutaj Cie zagnal... :?: Spiew syren o K10D czy potedze szkiel "K"... :?: :-P

Witaj :mrgreen:

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach