mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
To mi się podoba: K10DS :mrgreen:
- cena bez obiektywu: 2600 zł (brutto).
- premiera rynkowa: 2007-07-07 8-)

ale on juz wyszedl - nazywa sie samsung gx10 :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
mily napisał/a:
ale on juz wyszedl - nazywa się samsung gx10 :mrgreen:

no a właśnie coś ucichło z gieiksdziesiątką, może ktoś coś wie, albo ktoś ma?
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
mily napisał/a:
Cytat
To mi się podoba: K10DS :mrgreen:
- cena bez obiektywu: 2600 zł (brutto).
- premiera rynkowa: 2007-07-07 8-)

ale on juz wyszedl - nazywa się samsung gx10 :mrgreen:

I uważasz, że będzie w sklepach dostepny dopiero w lipcu? :shock:
Gdyby GX-10 kosztował 2600zł, to nawet gdyby nie miał uszczelnień, zabiłby pewnie sprzedaż K10D (chociaż ja czasem tęsknie za logiem Pentaksa na swoim GX-1S - chlip, chlip :-> ). Oczywiscie mówie o polskim rynku, bo w USA jeśli przyjąć cenę 900$ to wychodzi właśnie 2600zł :-( a chyba już są dostępne jakieś rabaty.
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
tomecki napisał/a:
mily napisał/a:
ale on juz wyszedl - nazywa się samsung gx10 :mrgreen:

no a właśnie coś ucichło z gieiksdziesiątką, może ktoś coś wie, albo ktoś ma?


Pisali mi ostatnio z k-consult (dystrybutora cyfrakow Samsunga w PL), ze GX-10 bedzie dostepny w polowie stycznia... Wczesniej jak pytalem powiedzieli połowa grudnia... Wiec pewnie bedzie w lutym albo pozniej :-P
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
http://fotoplus.pl/aparaty-cyfrowe/samsung/GX-10/
Dzwoniłem tam dziś - na razie nie wiedzą, kiedy będą Samsungi GX10. Miały być w połowie grudnia. Ciekawe, że cenę potwierdzili - sami zobaczcie, jaka jest :shock:

Pozdrówka
Marucha
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
marucha napisał/a:
http://fotoplus.pl/aparaty-cyfrowe/samsung/GX-10/
Dzwoniłem tam dziś - na razie nie wiedzą, kiedy będą Samsungi GX10. Miały być w połowie grudnia. Ciekawe, że cenę potwierdzili - sami zobaczcie, jaka jest :shock:

Pozdrówka
Marucha


Co ciekawe pol miesiaca temu pokazali cene niecałe 2700pln....

Powtorze po raz n-ty - dystrybutorem w Polsce cyfrakow Samsunga jest firma K-consult.
Ostatnio podali mi termin premiery GX-10 w PL w połowie stycznia. Ceny jeszcze nie znali dokladnej, wiec te ceny ktore widnieją juz w niektorych e-sklepach są wyssane z palca...
Zeby bylo smiesznei to tez dzwoniłem jakis czas temu do pewnego sklepu i w rozmowie telefonicznej wiedzialem wiecej o GX-10 i fakcie, ze tak naprawde dystrubotor nie zna jeszcze dokladnej daty premiery i ceny, niz kobietka z e-sklepu.. :-P
 
zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
Otrzymalem wczoraj uprzejme info ze sklepu mojecyfrowe.pl (jest na skąpcu), ze GX-10 bedzie po nowym roku (bez dokladnego sprecyzowania), czyli to, co pisze pxm o polowie stycznia jest jak najbardziej prawdopodobne. Na temat ceny nic pan nie wspomnial w swym mailu :-P
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
zigger napisał/a:
Na temat ceny nic pan nie wspomnial w swym mailu

właśnie żeby się nie okazało tak jak z kadyszką, najpierw miało być 3,5K a wylecieli z 4,3K :evil:
 
altzar  Dołączył: 19 Gru 2006
na tej stronce sklepu internetowego napisali ze aparacik bedzie dostepny od 8 I 2007
 
zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
Zarowno cena jak i termin sa mocno elastyczne, bo tez i odpowiedzialnosc sklepu za 'nietrafienie' jest mala. To nadal tylko PL ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach