Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Muszla oczna - do istD
Tradycyjnie - posialem gdzies.....
Poniewaz nie mam juz ani jednej to mam pytanko do tych co maja takze inne "muszelki" ;-) (glebokie) czy pasuja do istd ?
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
dołączam się
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
rok temu kupiłem muszelke do SuperPrograma (byłem na giełdzie w Stodole i przymierzałem nołnejmy jak leci) - okazało się, że do DLa też pasuje (chociaż ta od DLa nie pasuje do SuperPrograma), więc z muszelkami to tak jak z butami - niby się ma 43, ale pasują 42-45 ;) .... aczkolwiek nie wiem czy o taką chodziło odpowiedź :shock: :roll:

[ Dodano: 2006-12-22, 22:32 ]
aaa, przypomniałem sobie jeszcze, że do Pentaksów swego czasu pasowały muszelki od yashiki/contaksa ... ta muszelka, o której wspomniałem wcześniej jest chyba właśnie taka, bo sprzedawca usilnie twierdził, że nie jest to muszlka do pentaksów, a jednak pasowała ..
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
dzieki bede szukał na allegro czgos podobnego
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
davnes, tzn. nie polecałbym jednak kupowania muszelek na allegro, bo to jednak trzeba przymierzyć czy pasuje, chyba, że jest wyraźnie napisane, że pasuje do pentaksów albo najlepiej do posiadanego body
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
może ktos ma juz jakaś dobra muszelke i wie gdzie kupic bez przymiezania w ciemno bez testowana i która bedzie pasowała do k100. nie mam mozliwoąści n zobaczyć jak bedzie sie spisywała na żywo. może ktoś ma w swojej maszynie zamontowane to bede wdzieczny za namiary

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach