Wojtek P  Dołączył: 19 Lip 2008
  grip, grip i jeszcze raz grip!
a ja od dziś używam oryginalnego gripa przywiezionego przez znajomą ze Stanów (dałem 300 zł) i powiem krótko: to jest to!!
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
Marcinicus napisał/a:
P.S.: a co sądzicie o tym:
http://allegro.pl/item442...ip_ze_spus.html

subtelne jak zaloty emerytowanej prostytutki po paru głębszych

jak jest funkcjonalnie to nie wiem, ale ja bałbym się podpiąć coś takiego do aparatu.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Marcinicus napisał/a:
A Ty za te 180 zł kupiłeś grip z kółkiem i taką samą funkcjonalnością jak oryginalny? Podaj namiary - gdzie to można nabyć?

ebay -, tylko teraz troszke drozej bo dollar skoczył
http://cgi.ebay.com/New-B...id=p3911.c0.m14
funkcjonalność ta sama

oprócz tego jest założony na forum temat - szukaj Travor
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
Ciekawe czy i kiedy pojawi się to coś w polskiej dystrybucji.
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Marcinicus, nie wiem, mi sprowadził opiszon ;-) :-B
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
TomaSzSz, nie chwal dnia przed zachodem słońca ;-)

ja paczki od chinola nie rozpakowywałem - włożyłem po prostu do pudełka które mi zostało po FA 50mm f1.4 od ThomFoto i posłałem w daleki świat :-)

możliwe że chińczyk do środka włożył cegłę ;-)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
opiszon, czy ten grip, który kupiłes na ebay-u ma wszystkie funkcje takie jak oryginał pentax'a?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
kristofo, oprócz uszczelnień, to wszystkie

tzn nie miałem podłączonego oryginału, ale podróbka ma wszystkie przyciski które ma oryginał, 2 rolki i pojemnik na akumulator

wygląda jak odlew zrobiony z oryginalnego gripa
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
Cytat
Marcinicus, nie wiem, mi sprowadził opiszon



No i właśnie TomaSzSz sam stwierdziłeś fakt polskiej dystrybucji tego gripa: opiszon jest dybstrybutorem gripa na Polskę. :-D

Opiszon: a gdybym ja również chciał tak jak TomaSzSz?
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
opiszon napisał/a:
2 rolki i pojemnik na akumulator

Rozumiem, ze akumulatora w nim nie ma :-) A ile kosztuje takie aku?
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
kristofo napisał/a:
opiszon napisał/a:
2 rolki i pojemnik na akumulator

Rozumiem, ze akumulatora w nim nie ma :-) A ile kosztuje takie aku?


22zł?
 
aldar1  Dołączył: 16 Cze 2008
Witam wszystkich
może ja sie troszke dołączez małym pytaniem, może nie ta połka sprzętu, ale chodzi o grip do k200d
znalazłem w kilku sklepach w róznych cenach ale z zaciekawieniem oglądam fotki i nie wiem o co chodzi. Oryginalne oznaczenie gripa D-BG3. Na jednych zdjęciach jest z samym spustem, a na innych jeszcze ma dodatkowo 1 kólko.
Może ktoś wie o co chodzi ???
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Marcinicus, jaki tam dystrybutor- ot zwykła forumowa przysługa - bo posiadam konto paypal podpięte do karty - dlatego pomogłem

w tej chwili (od 1,5 tygodnia ? ) jest możliwość wpłaty pieniędzy na konto paypalowe przy pomocy przelewu bankowego, więc każdy, ale to każdy posiadacz konta może wykonać takie zakupy własnoręcznie :-P

i tyle na temat mojego dystrybuowania

polecam - to nie takie trudnie - wystarczy konto na ebay i paypal 8-)
 

Lord  Dołączył: 19 Mar 2008
Jest jednak problem, bo poprosiłem znajomego, który już tak robił, żeby mi kupił grip i matówkę. Niestety przy wpłacie z konta bankowego na paypal trzeba czekać ok 3-4 dni zanim pojawią się pieniądze na paypal, a wtedy po upływie tych dni okazuje się, że mamy za mało pieniędzy, żeby zapłacić za towar, bo dolar teraz tak głupieje, że aż strach. Dopłacił pieniążki - różnicę z zapasem i okazało się, że znowu, jak pieniądze doszły po kilku dniach na paypal, dolar wskoczył tak szybko do góry, że nawet 20 zł więcej nie pomogło. Teraz wpłaciliśmy następną jakąś kwotę, ale jeszcze przed zaksięgowaniem na paypalu, już wiemy, że będzie brakowało ponownie. I jak tu ma szlag człowieka nie trafić.
A miało być tak pięknie... :( :-x
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
Właśnie, cena dolara rośnie ostatnio. Chociaż czytałem, że to umocnienie amerykańskiej waluty będzie krótkorwałe.
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Generalnie ekonomia dziś jest czysto spekulacyjna... Jednego dnia mówią że zł się umacnia, drugiego drożeje paliwo, choć na giełdach światowych tanieje. Dolar słabnie, złotówka się umacnia a... dolar w kantorach drożeje... Kupy się to już wszystko nie trzyma...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach