MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
  Spotkanie pentaksiarzy w Radomiu
Witajcie.
Naszło mnie mnie,by wzorem innych,zejść się na spotkanie lokalne.Na forum jest nas Radomian w sumie 13 osób.Mamy nawet "swojego" kolorowego :-D ,zatem czas najwyższy byśmy spotkali się "na żywo". Miejsce akcji: Teatralna albo Parkowa (bo w centrum i wszystkim powinno pasować ).Czas : sobota - może byc nawet już 4/10/2008 o godzinie 18ej-19ej (albo inna sobota o tej porze). Termin alternatywny : wtorek 7/10/2008 o godz. 19ej (albo inny wtorek o tej porze ). Inne dni nie bardzo mi pasują,ale po pierwszym spotkaniu ,można ustalic termin kolejnego,gdy taka będzie wola uczestników.
UWAGA :!: Umiejetnośc fotograficzne i posiadany sprzęt ,nie są kryterium warunkującym udział . ;-) Mozna nie mieć pentaxa i nawet nie focić. :mrgreen: Skonczyłem - czekam na zgłoszenia.
 

grzeesiek  Dołączył: 05 Sie 2008
ja jestem jak najbardziej za, tylko bardziej pasował termin alternatywny czyli ten wtorek

pozdrawiam
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Zatem wstępnie przyjmujemy wtorek ( 7/10/2008) o godz. 19ej, pod Parkową.

 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Może być wtorek.
 

DarekK  Dołączył: 05 Lut 2008
Też zgłaszam udział.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
DarkuK, fajnie,bo już obawiałem się,że skończy sie na spotkaniu trzech ...odmieńców. :evilsmile: ;-) Jeśli możecie,to zaproście też kogoś ,kogo nie ma na forum,ale może da się "nawrócić". ;-) Ja namawiam użyszkodnika minolty - może przybędzie (jak się nie zawstydzi w ostatniej chwili :-D ).
 
wandea  Dołączył: 16 Lip 2008
Postaram się przybyć we wtorek.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Zatem do zobaczenia jutro . Ustawie się ok. 19ej przy wejściu do Parkowej,z identyfikatorem z moim nikiem (taki z PPD) i powiniśmy sie poznac. ;-) Na wszelki wypadek zabiorę też coś czarnego na P.

 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
MarWoj napisał/a:
Ustawie się ok. 19ej przy wejściu

Rozumiem, że chodzi o Parkową?
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Zdano, Tak.Zaraz poprawiam swój post.

[ Dodano: 2008-10-07, 22:22 ]
Spotkanie odbyło sie,w miłej atmosferze.Fajnie jest poznać ludzi podobnie zakręconych. :-)
Efektem tego będzie nocny plener za tydzień (we wtorek),od godziny 18:30,na Placu Konstytucji,przy fontannach (żeby łatwiej się znależć).Tam zaczniemy,a gdzie skończymy,to się okaże. ;-)
Uwaga natury ogólnej : warto zwoływać się na spotkania lokalne.Poznanie się i wspólne fotografowanie to świetna okazja do rozwoju swoich umiejętności.A w grupie zawsze rażniej.
I łatwiej przezwyciężyć lenistwo (edit : marazm twórczy). ;-)

[ Dodano: 2008-10-07, 22:27 ]
Ps.Proszę posiadaczy cyfranek o wrzutę obrazków poglądowych ze spotkania. ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Spóźniłem się ale dotarłem. Cieszę, że poznałem parę nowych osób.


 

vivenda  Dołączył: 02 Lis 2007
Fajnie, że do spotkania doszło.
Wymiana poglądów i możliwość pomacania szkiełek to fajna sprawa – zwłaszcza w mieście gdzie w sklepach szkieł do pentaxa jak na lekarstwo.
 
wandea  Dołączył: 16 Lip 2008
Pierwszy raz już za sobą :mrgreen: spotkanie w miłe atomosferze z normalnymi ludźmi.Dobrze że znalazłem się razem z Wami w jednym miejscu.
 

grzeesiek  Dołączył: 05 Sie 2008
Bardzo fajnie było Was poznać, mam nadzieję że będziemy częściej się spotykać w tym gronie :-) a pleneru nie mogę się już doczekać
 

kopajt  Dołączył: 30 Maj 2008
No kurde... - że też nie widziałem tego wątku wcześniej...
Ale na plener 14.10 się już teraz piszę :)
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
kopajt, witaj w gronie. :-B Miło,że dołączysz. :-) Może z czasem pozbieramy się wszyscy na jednym z kolejnych spotkań.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
MarWoj napisał/a:
Może z czasem pozbieramy się wszyscy na jednym z kolejnych spotkań

Trzeba większy stolik znaleźć.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Zdano napisał/a:
Trzeba większy stolik znaleźć.

Fakt,było trochę ciasno. Następnym razem "narzędzia" do testowania mogą się nie pomieścić. ;-)
 

vivenda  Dołączył: 02 Lis 2007
No to myślę, że aktualne:
Plenerek nocny 14.10.2008r. 18:30 na Placu Konstytucji, przy fontannach.
 

kopajt  Dołączył: 30 Maj 2008
Będę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach