grub  Dołączył: 22 Mar 2006
RSS!
zapraszam - kanal rss p@pl
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
to jeszcze napisz mi w jaki sposob to usprawni odczytywanie :)
bo ja mam same krzaczory
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tak.....opera zadala mi pytanie czy wlaczyc subskrypcje - dalem tak .....a dalej nic kompletnie mi sie nie wyswietla.....gdzies mam na gorze napisane ze przeczytanych 0 z siedemset costam...
Nie znam sie :oops:
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
krotka instrukcja wiec: dla firefoxa tworzysz nowa zakladke dynamiczna, jako jej adres podajesz powyzszego urla i wstawiasz sobie ja na najbardziej widoczne miejsce w pasku zakladek ;)

w operze powinno pojawic sie natomiast nowe menu - rss - w ktorym mozesz sobie taki kanal przegladac
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Chyba trzeba mi bardziej łopatologicznie wytłumaczyć - u mnie FireFox pokazuje kod źródłowy XML-a...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
grub - step by step - mozna prosic ?
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
prosiem:
ff: zakladki->zarzadzaj zakadkami->plik->nowa dynamiczna zakladka->adres kanalu: "http://manufactura.home.pl/p-pl/topics_anywhere.php?mode=show&out=rss2.0&f=a&n=10&sfn=y&r=y&sr=y&b=non&lpb=0&lpd=0"

opera: otwierasz link, potwierdzasz. w menu u gory pojawia sie nowa opcja - feeds albo rss - zaleznie od wersji. klikasz i wybierasz pentax.

kuniec
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dziwne - na laptopie mi to dziala - ale nie wiem na czym polega roznica....czy moze byc to zalezne od wersji zainstalowanej wtyczki java?
A swoja droga nie widze powodu do tego zeby to uzywac....po co to jest?
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
java nie ma nic do rzeczy. a jest to dla tych, ktorym sie nie chce przegladac forow tylko chca dostawac powiadomienia.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Cytat
prosiem:
ff: zakladki->zarzadzaj zakadkami->plik->nowa dynamiczna zakladka->adres kanalu: "http://manufactura.home.pl/p-pl/topics_anywhere.php?mode=show&out=rss2.0&f=a&n=10&sfn=y&r=y&sr=y&b=non&lpb=0&lpd=0"


U mnie w JJ jest:
Zakładki-Meneger zakładek-Plik- Nowa zakładka-
Ale nie ma dynamicznej.

Mam wersję 1.0.7
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat

U mnie w JJ jest:
Zakładki-Meneger zakładek-Plik- Nowa zakładka-
Ale nie ma dynamicznej.

Mam wersję 1.0.7



chyba czas na upgrade - najnowsza wersja to 1.5.0.3
ewentualnie polecam rozszerzenie InfoRSS - ja korzystam wlasnie z tego od dawna :)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Dobra, to zabiorę się za upgrade po Łebie.

Dzięki!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach