Mirek Wszołek  Dołączył: 04 Sty 2007
  Najtaniej K 10D
Witam i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.
Jestem tutaj nowym i nie będę się za bardzo szarogęsił.
Chciałbym kupić K 10D i przeglądam od pewnego czasu wieści w sieci oraz wasze dyskusje.
Wiem o tym że trudno trafić w jakimkolwiek sklepie a jeśli już to problem cenowy.
Niektórzy ściągają sprzęt zza wielkiej wody...jakby nie można by było inaczej i bliżej.
Otóż ze Szwajcarii.
K10D z 2 obiektywami tz.18-55 i 50-200 kosztuje tam ok.3400zł.
Kilku potencjalnych kupców(4os) i jeszcze na paliwo po 200zł i za dwie doby można się cieszyć nowym nabytkiem.
Dzięki
Pozdrawiam wszystkich
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Witaj Mirku! Życzę korzystnego zakupu i dużo fotek testowych dla nas :-D

O Szwajcarii to już bardzo dużo było na Forum. Jeśli odpowiednio zastosujesz funkcję Szukaj, to na pewno też to stwierdzisz.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Mirek Wszołek - witam :-B :mrgreen:
Coraz więcej osób z moich okolic - na wiosnę trzeba będzie się jakoś spotkać...

Pozdrówka
Marucha
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Jeśli znajdziesz mi taki sklep, który ma kadyszkę w tej cenie (ma ją realnie -można ją pomacać i kupić od ręki), to ja się piszę na taki wyjazd. Niestety moce przerobowe Pentaks ma marniutkie...
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
marucha napisał/a:
Mirek Wszołek - witam :-B :mrgreen:
Coraz więcej osób z moich okolic - na wiosnę trzeba będzie się jakoś spotkać...

Pozdrówka
Marucha


No faktycznie, wygląda na to, że Pentax ma wielu użytkowników w Krakowie i okolicach...:)
Też jestem z Krakowa, chociaż "chwilowo" nie na miejscu...
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Mirek Wszołek ja dopiero teraz zauważyłem, skąd jesteś. Toż to moje rodzinne miasteczko, z którego 25 lat temu wyemigrowałem.

Przy dobrej cenie w Szwajcarii poważnie myślę o wycieczce do Zurichu.

-----
Pozdrawiam Cię gorąco, oraz wszystkich ze Skawiny, co jej nie wpisali pod Avatara.
emigrant
 

Fenek  Dołączył: 02 Sty 2007
Cytat
Przy dobrej cenie w Szwajcarii poważnie myślę o wycieczce do Zurichu.


Najdziwniejsze jest to że wszystkie (bez mała) sklepy tego typu ulokowane są w Niemieckojęzycznej części... Mój znajomy poodwiedzał sporo stron i podzwonił mieszkając w Lozannie i nic nie znalazł a jak juz znalazł i mieli K10 to czekać na niego trzeba było dużo dłużej niż u "Niemców"...
Testowałem większość (pierwsza dziesiątka) najtańszych sklepów wg przeglądarki sklepów szwajcarskich i wszystkie chwaliły się towarem którego nie mieli bądź nie szło się z nimi dogadać co do szczegółów przesyłki, odbioru itp. Dwa odradzono mi jako mozliwe przekręty..
Wybrałem sporo (prawie sto franków) droższy od najtańszego...

a jak sytuacja z zaopatrzeniem w sprzęt wygląda teraz? orientował się ktoś?

pzdr[/quote]

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach