motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
[motaba_virus] absolutny debiut:)
Po długich bojach z samym soba i obejrzeniu niejednej waszej galerii postanowilem przysporzyc wam troche okazji do smiechu i drwin zamieszczajac kilka moich fotek :mrgreen: :-P
lojalnie uprzedzam ze poczatkujacy jestem absolutnie w zwiazku z czym przyjme kazda krytyke a konstruktywna to nawet z usmiechem na ustach :mrgreen:
1)


2)


3)


4)


5)



zapraszam do komentowania :-)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
pierwsze mi się podoba, takie zabawne na swój sposób. a dwa ostatnie odstają.
*puf*

 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
Popracuj nad konwersją do BW. Podejrzewam, że oryginały były lepsze.
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
maslot napisał/a:
Popracuj nad konwersją do BW. Podejrzewam, że oryginały były lepsze.


no własnie dlaczego wszystkie bw , wg mnie 1 najlepsza
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
maslot napisał/a:
Popracuj nad konwersją do BW. Podejrzewam, że oryginały były lepsze.

a co dokladnie z tym BW nie tak? bo wlasnie kombinuje roznymi sposobami i nie zawsze wychodzi za dobrze :-P po czesci moze to tez byc wina matrycy bo niestety dysponuje tylko lapkiem 14" :-/

[ Dodano: 2008-10-14, 23:05 ]
andy68 napisał/a:
no własnie dlaczego wszystkie bw , wg mnie 1 najlepsza

bo w kolorze wygladaly jeszcze gorzej :mrgreen: :-P a tak serio to mam jakis sentyment do BW
 

ente  Dołączył: 22 Lip 2008
trochę ta stopka w podpisie psuje ci obraz- absolutny żółtodziób;]
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
Jako ze odzew niewielki, ale mimo wszystko dzieki za komentarze, postanowilem wrzucic cos jeszcze
6)


7)


8)



zapraszam do komentowania :-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
No to się wyłamię:

4. i 5. - bawi Cię (znaczy podoba się) zabawa ze światłem. Ławka byłaby lepsza, gdyby stanowiła uzupełnieni gry świateł na ścieżce, niekoniecznie elementem głównym zdjęcia.

3., 6. i 7. - bardzo ciepłe zdjęcia... I nie mam na myśli kolorystyki :)

2. - gdyby przyciąć deski z przodu, czyli format do kwadratu, to by było jesiennie ;)

I to by było na tyle :-)

 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
zorzyk, dzieki za mile slowo i sugestie
faktycznie na 4 i 5 glownym tematem mialo byc swiatlo, a to na co ono pada to juz wlasciwie 2-gi plan ;-)

i jeszcze jedno w miare swieze :-)

9)

 

chrystian87  Dołączył: 03 Sie 2008
no no 9 najlepsza z całej serii, a z wcześniejszych zdjeć to 1 i 2 no i 7 bo Pani fajna ;-)
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Podoba mnie się 1 i 2. Za najlepszą uważam 9. Co do 6. to jakoś nie pasi mnie sceneria, perspektywa troche z góry i krzywy pionowy słupek. W 7 fajny pomysł. Przeszkadza mi tylko ta torebka. No i nie wiem... może bardziej jesiennie by było modelkę ustawić na trawie z liśćmi niż na asfalcie? Ale to tylko takie moje dywagacje. :-)
PZDR!
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Mi pasuje 1 i 9 obydwa za to czego zazwyczaj sie nie robi marudzac o dobrej ekspozycji. Czasem warto ustawic spota na niebo, zeby otrzymac coś niebanalnego. 9 za ciekawy temat.
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
sculptor napisał/a:
Co do 6. to jakoś nie pasi mnie sceneria, perspektywa troche z góry i krzywy pionowy słupek

szczerze mowiac to mi sie wlasnie w nim podoba :-P wg mnie przez to jest troche bardziej... dynamiczne? o ile w ogole mozna powiedziec ze portret jest dynamiczny :mrgreen:
sculptor napisał/a:
W 7 fajny pomysł. Przeszkadza mi tylko ta torebka. No i nie wiem... może bardziej jesiennie by było modelkę ustawić na trawie z liśćmi niż na asfalcie? Ale to tylko takie moje dywagacje. :-)

dzieki :-) dywagacje calkiem sluszne tylko sytuacja na tyle spontaniczna ze czasu na zastanawianie sie nie bylo :-P no i me dziewcze niezbyt chetnie przed obiektywem staje wbrew pozorom wiec trzebabylo korzystac z okazji :mrgreen:
Serafion napisał/a:
9 za ciekawy temat.

dzieki :-) ale szerszy kat by sie przydal oj przydal bo przy tych 18mm to kadyszka i tak prawie na ziemi lezala a i tak wyszlo nie do konca to co chcialem :-/

dzieki za wszystkie komentarze :-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Na 2jkę miło się patrzy. 9tka to nie wykorzystany potencjał, tak mi się zdaje bo mogę się mylić.
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
kulten napisał/a:
9tka to nie wykorzystany potencjał, tak mi się zdaje bo mogę się mylić.

bardzo mozliwe a jakbys to widzial?
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Rzecz w tym, że musiałbym zobaczyć to na żywca, więc trudno wyrokować.
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
moze kiedys widziales takie drzewko stoi przy Pawiaku
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Nigdy nawet w Warszawce nie byłem, ale dość tego, czas na nowe zdjęcia :-B .
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
j.w, motaba_virus bardzo ciekawe zdjęcia.

01. Bardzo podoba mi się takie humorystyczne zdjęcie, szkoda tylko tego ciemnego narożniki psuje mi on odbiór tej fotografii. Czepiam się, ale zdjęcie bardzo mi się spodobało!
02. Ładne B&W ale samo zdjęcie, tak sobie – chyba za dużo już takich widziałem.
03. Nie podoba mi się i nawet nie bardzo umiem powiedzieć z jakiego powodu. Może po prostu nic mnie w tym zdjęciu nie przyciąga, nie sprawia że chcę się przyniż zatrzymać dłużej.
04. Nie, zupełnie nie.
05. j.w.

06. O! Ten portret mi się podoba, co prawda jak na mój gust kadr za ciasny i mógłby być szerszy. Ale zdjęcie ma to coś. Spojrzenie modelki przyciąga i sprawia, że zdjęcie jest interesujące.
07. nie
08. Bardzo nastrojowe, klimatyczne. Świetna gra kolorów. IMHO bardzo ciekawie wyglądałoby to zdjęcie w kwadracie. Proporcja boków 1:1 jeszcze bardziej uwypukliłaby grę kolorów. Świetna fotografia.
09. Świetne ujęcie. Sam temat znalazłeś bardzo ciekawy, a ujęcie z żabiej perspektywy nadało mu w mojej opinii monumentalność i nastrój, który dodatkowo podkreśla czarnobiała konwencja.

Czekam na kolejne ;) I zachęcam nie tylko do umieszczania zdjęć ale i do komentowania dokonań innych forowiczów.
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
dzieki za komentarze :-)
po sporej przerwie pora na kilka nowych:

10)


11)


12)


13)


no zobaczymy co powiecie :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach