Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Pentax w Szczecinie
Cześć.
Wiem, że jest w naszym klubie trochę osób ze Szczecina. Mam propozycję, może byśmy się kiedyś spotkali, pogadali, wymienili uwagi a nawet wybrali na wspólny plener np. do "krzywego lasu" koło Gryfina?
Gdyby byli chętni to proszę o kontakt na mój e-mail: wz222@wp.pl, lub telefon 507 819 030, lub wpadnijcie do Galerii Fotograficznej FOTART przy ul. Monte Cassino 5.

Zbigniew Wróblewski - Szczecin
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Witam.
Fajnie że ktoś ze Szczecina wyszedł z taką propozycją. Jestem jak najbardziej za takimi spotkaniami. Ale, no właśnie zawsze jest jakieś ale. Niestety mam taką pracę że bardzo często jestem poza domem i dosłownie nigdy nie wiem kiedy będę miał czas wolny, dlatego ciężko mi się umawiać na konkretne terminy. Niemniej obiecuję że przy pierwszej nadarzającej się okazji wpadnę do galerii.
Wprawdzie fotograf ze mnie jak za przeproszeniem "z koziej d..y organy", ale chętnie wybrałbym się na jakiś wspólny plener, zawsze poduczyłbym się od bardziej doświadczonych. :mrgreen: A co, na naukę nigdy nie jest za późno. :mrgreen:

Mimo iż "krzywy las" jest tak blisko Szczecina, niewiele osób o nim wie, a jeszcze mniej jak on taki "koślawy" urósł.
Jak ktoś nie wie jak ten las wygląda, to zamieszczam fotkę z 2004 r.
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
A czy nie lepiej było tą dyskusje umieścić tutaj:
http://pentax.org.pl/viewforum.php?f=12
 

chrzaszcz  Dołączył: 16 Sty 2008
Eustachy napisał/a:
niewiele osób o nim wie, a jeszcze mniej jak on taki "koślawy" urósł

Też się tam wybieram już kilka lat i nie mogę dojechać :-)
Legenda głosi, że drzewa specjalnie naginano dla stolarzy produkujących meble (może bujane fotele?)
 

miodzik  Dołączył: 19 Lut 2008
nie ważne gdzie ten temat umieścić! ważne że byłoby spotkanie jakieś na pomorzu zachodnim!! ( a tego trochę mało jakoś..)

Ja się oczywiście zdecydowanie piszę!
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Ja ze swojej strony też zachęcam do takiego lokalnego spotkania(zorganizowałem takie przy współudziale uczestników w Radomiu).To naprawdę fajnie spedzony czas. Łatwiej też wybrać się na jakiś plener w grupie,niż samemu.
 
seemerlin  Dołączył: 26 Maj 2008
Witam, bardzo chętnie wybrał bym się na takie spotkanie lub wycieczkę w plener.
Jak najbardziej się na to pisze.
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Ja również z przyjemnością poznam kilka nowych osób. Trzeba powoli myśleć nad konkretami.

pzodrawiam
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
No, ja mam tylko 100km.
Jak termin będzie zgodny z moim wolnym czasem, to chętnie odwiedzę Szczecin lub jego okolicę.
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
miodzik napisał/a:
nie ważne gdzie ten temat umieścić!

Mi to absolutnie nie przeszkadza ale może tam znalazłoby go więcej zainteresowanych...
 

miodzik  Dołączył: 19 Lut 2008
ale widzę, że powoli przybywa chętnych do spotkania na pomorzu zachodnim! super!
 

marcin.l  Dołączył: 03 Cze 2007
Siem pozwolę wtrącić, Zbyszek już wie ale rzucę tu jeszcze info - KKM (KlubKonicaMinolta) sekcja szczecińska prawdopodobnie 6.12 wyjeżdża do Berlina na a) wystawę Avendona, b) focenie jarmarków świątecznych i architektury nocą (np. Centrum Sony ;) ) ...

I pozdrawiam szczecińskich pasjonatów :) w końcu nie ważne czym się robi zdjęcia ...
 
seemerlin  Dołączył: 26 Maj 2008
Zazdroszczę wam tych świątecznych jarmarków, chętnie bym się z wami zabrał ale akurat w ten weekend będę miał zjazd ;(

Tak czy inaczej czekam na jakieś informacje o ewentualnym spotkaniu, zawsze chętnie porozmawiam z doświadczonymi kolegami.
 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
Dlaczego nie, ale widzę, że entuzjazm zgasł jak świeczka... szkoda
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Spoko, okres jest bardzo napięty z powodu świąt, proponuję odświeżyć temat zaraz po nowym roku.
Na pewno się uda.
Teraz wszyscy maja tyle na głowie...
 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
Zobaczymy, ja w każdym razie się piszę.
 

Kubańczyk  Dołączył: 29 Lis 2008
TO JA TEŻ !!..JA TEŻ !! i KOLEŻANKA JOLANTA TEŻ = 2 OSOBY WPISANE NA LISTE!!
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
No to ja też się piszę. Dla mnie termin dowolny. Sam sobie panem :)
 
slavkoz1  Dołączył: 30 Mar 2008
No. no jaki ruch w interesie się zrobił, tylko założyciel wątku milczy a skoro założył to miałem nadzieję, że i organizacją się zajmie...
 

Claude  Dołączył: 16 Sie 2007
Jesli cos urodziloby sie w temacie spotkania to ja tez bylbym chetny :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach