mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ech nie... Te aparaty leżą tam od "zawsze"... i zawsze na nich była taka cena.

Ciekawe jakby panie zareagowały na propozycję obnizki. Kiedys były baaardzo niechętne do tego, ale od tego czasu minęło jakieś 8 lat i byc może zmieniły zdanie...
Może ktoś spróbuje?
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
Jak będę w B-B to zapytam :)
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Marek napisał/a:
Ceny lustrzanek analogowych przewyższyły ceny lustrzanek cyfrowych. Nie sądziłem że doczekam takich czasów

magia pełnej klatki :mrgreen: :-P :-P

[ Dodano: 2008-12-02, 20:20 ]
Marcinicus napisał/a:
K20D właśnie staniał o około...250$

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

czyli dla nas kosztuje tyle samo co w sierpniu biorąc pod uwagę zmianę kursu ;-)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
mcgyver napisał/a:
czyli dla nas kosztuje tyle samo co w sierpniu biorąc pod uwagę zmianę kursu


Część forumowiczów zarabia w innej walucie niż ZŁ :evilsmile:
 
mirekw11  Dołączył: 09 Lis 2008
pawelek-79 napisał/a:

Część forumowiczów zarabia w innej walucie niż ZŁ :evilsmile:


A to już jest Ich (forumowiczów) problem :-P

 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
mirekw11 napisał/a:
pawelek-79 napisał/a:

Część forumowiczów zarabia w innej walucie niż ZŁ :evilsmile:


A to już jest Ich problem :-P


"ich" nie pisze się z dużej litery
 
mirekw11  Dołączył: 09 Lis 2008
guerilla napisał/a:

"ich" nie pisze się z dużej litery

Ja tak z szacunku, bo tego podobno nigdy za wiele.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
mirekw11 napisał/a:
guerilla napisał/a:

"ich" nie pisze się z dużej litery

Ja tak z szacunku, bo tego podobno nigdy za wiele.


Mnie pani od niemieckiego uczyła że "Ich" zawsze piszemy z wielkiej litery :-) Poniekąd jest to zrozumiałe bo ten akurat zaimek osobowy najpełniej określa MNIE samego :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
To prawda, dla mnie cena aparatu spadla i to sporo, dlatego kupilem K20D :mrgreen:
 
Marcin1978  Dołączył: 20 Lip 2008
Marek napisał/a:
Mnie pani od niemieckiego uczyła że "Ich" zawsze piszemy z wielkiej litery :-)


Oj, to źle uczyła :-) . Angielskie "ja" to rzeczywiście z wielkiej litery, ale niemieckie "ich" z wielkiej to tylko na początku zdania.
 

PiotrKr  Dołączył: 27 Lis 2006
Spokojnie.......K200D będzie nadal u nas sprzedawany. Informacja ta dotyczy tylko rynku japońskiego.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Marcin1978, No tak, masz rację :oops: Niemieckiego uczyłem się dawno i wyleciało mi już z głowy że zasady pisowni zaimków osobowych są nieco inne niż zasady pisowni rzeczowników :-)

PiotrKr, Może stwierdzili że do malutkich rączek malutkich Japończyków bardziej pasuje K-M a K200D jest już za duży ;-)
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
PiotrKr napisał/a:
Spokojnie.......K200D będzie nadal u nas sprzedawany. Informacja ta dotyczy tylko rynku japońskiego.


hehe no, z pewnością.... jak tak jest z MZ, to pewnie za 3 generacje jeszcze będzie nowe k200 do nabycia ;) Taki już ten nasz polski rynek.

p.s. Marek , Ja piszę często "Ich" w niemcu z dużej i jeszcze po łapach nie dostałem od frau nauczycielki ;)

100 :-B
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Za parę miesięcy K200D z DA 18-55 II za 1200 zł - piękna perspektywa :-P

jaczes, "Ich" najczęściej w mowie brabndenburczyków na przedzie zdania występuje to i na ogół widzimy je z wielkiej lietry pisane :-D :-B
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
wszyscy tacy biegli w jezykach obcych, ze az wlasnej mowy ojczystej pozapominali i nagminnie popelnianego rusycyzmu nie dostrzegaja...
poprawnie nie jest "z wielkiej litery" lecz "wielka litera" podobnie jak "z wielkich liter" (źle), "wielkimi literami" (dobrze)
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
tatsuo_ki, powinieneś dostać Złotą Łopatę... odkopać temat sprzed ponad 3 miesięcy z powodu błędu ortograficznego :mrgreen: :-B
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
makak napisał/a:
powinieneś dostać Złotą Łopatę... odkopać temat sprzed ponad 3 miesięcy z powodu błędu ortograficznego


trzeba jakos zaistniec na forum i postow natrzepac. Ma parcie na szklo
 

R_meander  Dołączył: 28 Gru 2008
A w czym problem ? Co maja dywagacje dotyczące Ich/ich do sprawy zaprzestania sprzedaży K200 w Japonii. Wytłumaczcie mi to, proszę
 

ysiulec  Dołączył: 13 Gru 2008
Przeczytałem "Zasprzestano sprzedaży Pentaksa". Ciśnienie w momencie mi skoczyło..

:-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach