alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Pentax K-M - instrukcja obsługi po polsku
Czy ma ktoś przypadkiem w formie PDF, albo chociaż drukowanej? Sprzedawca powiedział mojej mamie, że dystrybutor jeszcze nie przetłumaczył, ale w innych sklepach wygląda jakby dołączali ją do zestawu...
 
mirekw11  Dołączył: 09 Lis 2008
alkos napisał/a:
że dystrybutor jeszcze nie przetłumaczył

Nie ma takiej opcji, żeby jakikolwiek towar z legalnej dystrybucji trafiający na rynek nie miał instrukcji w danym języku. Należy żądać takowej, a jeśli nie to niech sprzedawca zabiera zabawki i zwraca pieniążki, gdyż ma obowiązek dostarczyć instrukcję w języku ojczystym. To samo tyczy się gwarancji.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
mirekw11 napisał/a:
Należy żądać takowej, a jeśli nie to niech sprzedawca zabiera zabawki i zwraca pieniążki, gdyż ma obowiązek dostarczyć instrukcję w języku ojczystym.


Ale aparat jest ok i naprawde nie chce go zwracac :-) Mamie (posiadaczce) zalezy tylko na kopii instrukcji.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Fajnie - zdjecia beda jeszcze lepsze :-) A tak a propos, to patrzac na komentarze i ich ilosc, twoja mama stala sie fotoblogowa gwiazda na miare Elaine. Tylko, ze zdjecia Beanow duzo bardziej mi sie podobaja :-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Nie jestem pewien ale sprawdzę, czy na płytce dołączanej do Km'a nie ma przypadkiem instrukcji w pdf, tyle że mogę to zrobić dopiero jutro bo płytkę ma moja dziewczyna (właścicielka Km'a) a właśnie pojechała na dzień do puław. Papierową wersję ma na pewno i możliwe ze już nie potrzebuje to najwyżej się prześle pocztą jeśli nie będzie innej możliwości ;-)
 
mirekw11  Dołączył: 09 Lis 2008
Więc niech sprzedawca stanie na wysokości zadania i postara się o oryginalną instrukcję. Podniesie to jego wiarygodność.
 

andrusz  Dołączył: 27 Lip 2007
Re: Pentax KM - instrukcja obsługi po polsku
alkos napisał/a:
Czy ma ktoś przypadkiem w formie PDF, albo chociaż drukowanej? Sprzedawca powiedział mojej mamie, że dystrybutor jeszcze nie przetłumaczył, ale w innych sklepach wygląda jakby dołączali ją do zestawu...

Mam po polsku w wersji drukowanej, więc chyba dystrybutor przetłumaczył :-) Nie wiem, czy jest też w PDF na CD (sprawdzę wieczorem), bo szczerze mówiąc nie wkładałem go jeszcze do kompa ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
A tak a propos, to patrzac na komentarze i ich ilosc, twoja mama stala sie fotoblogowa gwiazda na miare Elaine.


Tia... dokładnie... ;-)

dzerry napisał/a:
Tylko, ze zdjecia Beanow duzo bardziej mi sie podobaja :-)


Ooo, miło - przekażę! :-D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
[a gdzie jest blog Mamowy?]
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Cytat
(...) Alkos - my son, my guide through photography, my pride and inspiration...

Naprawdę piękne :-)

A zdjęcia (rozumiem) "prosto z puszki"... bez uwag :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
"prosto z puszki"


;-)
 

andrusz  Dołączył: 27 Lip 2007
No, niestety na CD nie ma manuala, tylko oprogramowanie PPL.

Aha - może jestem naiwny, ale... pisałeś do Apollo? Może mają wersję PDF?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Szkoda... Jeszcze nie pisalem, ale chyba to mi pozostaje :-)
 

Tinuviel  Dołączył: 24 Lip 2009
Trochę odkopuje ale myślę że nie ja jeden miałem problem ze znalezieniem instrukcji.

Instrukcja Pentax k-m język POLSKI:
http://www.wrzucaj.com/815078

pozdrawiam
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
Tinuviel możesz odświeżyć link?
Będę zobowiązany..
 
mireck  Dołączył: 21 Lis 2009
Można by odświeżyć link
Byłbym wdzięczny
 
hobbit_666  Dołączył: 26 Gru 2009
Czy ktoś kto posiada ta instrukcje mogłby ja wysłać na maila albo wrzucic gdzieś na serwer? Wy dostaliście więc nie bądźcie tacy i też się podzielcie :-) :-B
 
pawelrr1984  Dołączył: 11 Cze 2009
Instrukcja do aparatu Pentax KM
http://w715.wrzuta.pl/pli.../opm_camera_pol
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
Dziękować!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach