JuiCe  Dołączył: 07 Sie 2007
Pierwszy wynik z googla tutaj ale nie pytaj się proszę o wydajność tej karty - pewno nią nie grzeszy.
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Odświeżę wątek. Co teraz proponujecie. Padła mi karta wczoraj :evil:
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
bossini, ile chcesz wydać na grafikę?
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Ujmę to tak, jak dzowniłem dzisiaj do sewisu (tam gdzie juz nie mam gwrancji), to sie dowiedziałem, że obecnie moge spokojnie kupić kartę do 200 zł, i bedzie jeszcze lepsza niz moja kilkuletnia ATI kupowana za 850 zł....
Z jakosci dotychczasowej byłem zadowolony
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Do gier i obróbki filmów - ATI 3850 za ok. 500 zł. Do wszystkiego (w tym gier w niższych rozdzielczościach niż HD) GF 9600 GT za ok. 300 zł.
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Enzo napisał/a:
Do gier i obróbki filmów - ATI 3850 za ok. 500 zł. Do wszystkiego (w tym gier w niższych rozdzielczościach niż HD) GF 9600 GT za ok. 300 zł.

Chyba raczej 4850.
bossini, sprecyzuj trochę bardziej do czego potrzebujesz tą grafikę i jaką kwotę chcesz przeznaczyć.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
To i ja się podepne pod wątek.
Narazie kompek mi wystarcza, ale karta mi nie domaga takze co byloby godne polecenia na AGP? Nie gram praktycznie w ogole
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Radeon 3450 ~180 zł, lub GF 7600 ale to już ~220-230. To z nowych kart, chyba że jakaś używana za mniejsze pieniądze to np masz: Radeon 9600 ~50 zł (może znajdziesz i taniej) albo seria xX00 (x700 x800) tanio teraz chodzą.
 
256mb  Dołączył: 26 Maj 2008
sołtys napisał/a:
Nie gram praktycznie w ogole


W tym roku wyjdą nowe Starcraft i Diablo. Na AGP nienajgorszym wyborem będzie X1950 / 512MB DDR3.
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
ale fajny temat :)
sołtys, a w czym Ci ta karta nie domaga skoro nie grasz?
bossini, tak jak poprzednicy..ile chcesz kasy przeznaczyc na karte?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
TTomek, 256mb, dzięki :) Rozglądnę się w takim razie 8-)

256mb napisał/a:
W tym roku wyjdą nowe Starcraft i Diablo.

Nooo .... zwłaszcza jeśli chodzi o Diablo :!: :roll:

studentmibm, nie domaga w ten sposób, że gdy odpalam kompka to monitor odpala się dopiero w chwili, gdy pojawia się ekran logowania do windy. Pytałem w różnych miejscach i nikt nie potrafi mi odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje. Jest to dość uciążliwe gdyż równolegle mam Ubuntu i żeby się do niego dostać musze wpierw odpalić winde (żeby zaskoczył monitor), później zrobić restart i dopiero mogę wybrać sobie z gruba Ubuntu. W tej chwili przełożyłem karte z kompka ze studia muzycznego i ten problem nie występuje to znak, że raczej karta a nie coś innego. Natomiast gdy wsadziłem tę niedomagającą kartę do kompka w studio no to tam znowu sie monitor już w ogóle nie odpala także wolałbym przerzucić tę dobrą kartę do studia a tutaj wsadzić coś "nowego"
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Panowie, dzięki za odzew. Wziąłem komputer na spacer (do serwisu), ciżekie to bydle strasznie. Jak wlazłem do serwisu, odpalili i wszystko było cacy.... :shock:

Więc chwilowo na dotychczassowej karcie - Radek X800 XL. Z radiatorem oczywiście, bo cenię sobie ciszę.

No ale ciesze się, że ten wątek odżył :)

Jeszcze wczoraj ostrzyłem sbie zęby na jakiegoś matroxa. NA aLLEDROGO tanie jak barszcz chodzą.
 
256mb  Dołączył: 26 Maj 2008
Dla tych gierek i Windowsa 7 warto postarać się o mocniejszą kartę. Według mnie powinna mieć min. 256 MB RAM najlepiej DDR3 i pełną obsługę DX9. Co z tego, że GPU jest super silne jak gierka może wymagać 256 MB. Na allegro właśnie licytują niezłego GF 6800 GT http://tinyurl.com/8ejxkj
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
256mb napisał/a:
Według mnie powinna mieć min. 256 MB RAM najlepiej DDR3

Na grafice są pamięci GDDR ;-)
256mb napisał/a:
Na allegro właśnie licytują niezłego GF 6800 GT http://tinyurl.com/8ejxkj

Pójdzie za dużo więcej jak na mój gust ale spróbować można :-D
 
256mb  Dołączył: 26 Maj 2008
Więcej niż 120 zł na pewno ale ja wylicytowałem takiego potwora za 220 zł. Wątpię aby ktoś dał więcej. Możliwe, że skończy na 180 zł.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
bossini, a jeśli można spytać, na na którego matroksa ostrzyłeś zęby?
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
sołtys napisał/a:
na AGP?
sołtys napisał/a:
na którego matroksa ostrzyłeś zęby?

Nie mnie pytałeś o zęby ale wstawiłem u siebie staroć Matrox Millenium G400.
32MB brzmi obecnie trochę śmiesznie ale nie narzekam a za parę zł można wyjąć.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Nie mnie pytałeś o zęby ale wstawiłem u siebie staroć

Ha ha, przeczytałem:
"nie pytałeś o zęby, ale wstawiłem sobie na starość..."
...i tak trzy razy pod rząd czytałem, bo nie mogłem uwierzyć
:mrgreen:
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
:mrgreen:
 

ziemo  Dołączył: 28 Gru 2008
Ja dodam jeszcze że pod kątem PS CS4 to karty "do gier" wreszcie się nie nudzą i robi to faktycznie zasadnicza różnicę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach