Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
  Kubki - dystrybucja
Hejkum!

Dzisiaj wyslalem pierwsza partie kubkow
mam nadzieje wieczorem puscic nastepna


dystrybucja w Stolycy zajmnie sie Sylwiusz - preferowany odbior osobisty - osoby ktore ta droga odbiora kubki niech puszcza maila - dostana zwrot wplaconych pieniedzy za przesylke

 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
przepraszam, pogubilem sie, po ile te kubki?
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
kubki po 12,50 plus wysylka

Aha,
zglaszalo sie pare osob ktore chcialy odbierac osobiscie w Bydgoszczy ode mnie. Czy sa jeszcze chetni? Michu - podjedziesz dzisiaj na plac pana na W.?

prawdopodobnie osoby ktore wplacaly pieniadze w ostatnich dniach beda musialy poczekac na druga partie - jest troche brakow ktore reklamuje a zamowienia przerosly moje szacunki
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
chetnie kupie 4 kubki, chyba sa dwa rodzaje? jesli tak to 2x po dwa. mam maly problem. Jestem w Japonii, wiec podajcie kontakt w Wawie, to moja corka odbierze i zaplaci od reki, ok?. do kogo ma sie zglosic?
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Kolejna partia kubkow juz opuscila Bydgoszcz
Do Warszawy poszla paczka zbiorcza na adres Sylwka - z zainteresowanymi bedziemy nawiazywac kontakt albo niech zainteresowani molestuja go o spotkanie w cztery oczy.

Niestety dla okolo 10 osob zabraklo czarnych kubkow ale juz domowilem i mysle ze na koniec tygodnia bede mogl rozeslac do pozostalych osob. Na razie nie przyjmuje zamowien na nowe kubki - jak rozesle wszystkie zamowione do tej pory kubki podam ile i jakich kubkow zostalo i bedzie mozna domowic, albo pojda na Allegro z przeznaczeniem na serwer.
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Uwaga!

Nie myć kubków w zmywarce! Schodzą kolory! Mieliśmy jeden czarny a mamy fioletowy :)
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
oo!

a ja swojego czaRNEGO myje w zmywarce i tak sie nie dzieje!
zaraz zglosze do producenta
Jacek - mozesz odeslac go do mnie, czy jestes bardzo przywiazany do niego?
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Z obydwu moich (kiedy zauważyłem na pierwszym co się dzieje drugi był właśnie w zmywarce) zrobiło się coś fioletowego. DO tego nawet palce sobie pobrudziłem farbą. Nie mam pojęcia co jest przyczyną.

Do kubeczków przywiązany jestem, ale jak jest szansa na reklamację to mogę wysłać :D W końcu czarny kubek lepszy niż fioletowy ;)
 

grzeskowal  Dołączył: 24 Kwi 2006
1. Dotarły do mnie kubki !!!!!! :-) Dzięki (kawa jest pyszna, można nawet obrzydliwą Prime albo MK Caffe w nim parzyć)
2. Kiwaczek! zmywarka to nie jest dobry pomysł !!! jak nawet nie rozpuści farby to porysuje !!!
3. :-| Piotrek, musisz coś lepiej pomyłśec z pakowaniem, moje dwa czarne nie przeżyły pozytywnie PUP POczta Polska, (Spinner za to oberwie) jeden jest bez ucha, drugi uszczerbiony.... :-?
 

komar  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ja tez dostalem kubeczek. Jest pierwowo sorta :-)
Dziekuje i pozdrawiam
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
grzeskowal napisał/a:
2. Kiwaczek! zmywarka to nie jest dobry pomysł !!! jak nawet nie rozpuści farby to porysuje !!!

No bez przesady :D

Jesteśmy czymś na kształt kolekcjonerów kubków i jak dotąd tylko dwie sztuki (poza klubowymi) mają problemy ze zmywarką. A eksperymentujemy już ponad pól roku. Nasze ulubione wychodzą z tej potyczki bez szwanku. Nawet mój z układem okresowym pierwiastków (wyglądał na taki co nie przetrwa) trwa sobie bez zmian w kolorystyce i strukturze szkliwa :D
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
grzeskowal napisał/a:
obrzydliwą Prime

Największą zaletą tego produktu jest słoiczek w który jest pakowana. Idealnie nadaje się do przechowywania tytoniu fajkowego. Numer 1 wśród grupowiczów alt.pl.fajka bo swego czasu słoik niebieskiej Primy kosztował tyle co w innych działach sam słoik z zamknięciem :-)
 
wlodiw  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mam takie pytanka:
1. Kiedy i do mnie dotrą kubeczki?
2. Daleko jestem na liście oczekujacych?

Bo zazdroszczę już tym co mają:-(

Pozdr
Wiesiek
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przyłączam się do pytań poprzednika :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
[Teraz zburzę spokój ;-) ]

Szkoda, że kubeczki są jednorazowego użytku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
[Teraz zburzę spokój ;-) ]

Szkoda, że kubeczki są jednorazowego użytku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

My swoje uzylismy juz kilka razy i kilka razy przepuscilismy przez zmywarke. Oba kubki sa w doskonalej formie i nadaja sie do dalszego meczenia :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...jednorazowego użytku z powodu białego wnętrza :mrgreen:
Nie jestem co prawda urodzony w niedzielę, ale przepadam za kubkami z ciemnym wnętrzem ;-)
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
to ja zapytam o moj kubeczek?? tez na niego czekam.
 

brizz  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tez sie dolaczam do pytania :-)
 

masti Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat

My swoje uzylismy juz kilka razy ...


Fajnie, a mojego kubka ani widu ani słychu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach