chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
bible vs silkypix
Gdyby tak wrocic do tematu... sa jeszcze jakies cechy ktore by bible stawialy wyzej od silkypix (albo na odwrot). Interfejs nie ma dla mnie znaczenia, nie oftopiczyc w strone photoshopow, gimpow, itp...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Interfejs nie ma dla mnie znaczenia, nie oftopiczyc w strone photoshopow, gimpow, itp...

Dlaczego oftopiczyć? Pytałeś o programy do wołania RAWów - GIMP+UFraw daje radę :-) Właśnie do wołania.
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
po prostu probuje wybrac ktorys z tych 2. mam 500zl do wydania na software, wiec mowienie, ze da sie tez gimpem nie pomaga mi rozwiazac problemu ktory program kupic spomiedzy silky a bible
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Sprawdź również PS Elements 5. Jak tego nie zrobisz, to się nie przekonasz... A 5 stówek zawsze zdążysz wydać.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
chomik, Ściągnij sobie wersje trialowe, pobaw się trochę. UFraw+Gimp wcale nie musi być gorszy. mnie akurat podpasował Silkypix, tobie może coś innego. Najlepiej pobawić się trochę różnymi softami i podjąć decyzję.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
mam 500zl do wydania na software

No jeśli koniecznie musisz je wydać, to spoko :-D Na Twoim miejscu wprawdzie wołałbym w PPL i zainwestował 500zeta w prawdziwy program graficzny, PSE, PSP itp, ale ja to ja ;-)
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
mam licencje na elementsa 2 wiec "prawdziwy" program graficzny powiedzmy ze juz mam...
 
Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
Bronek napisał/a:
Capture One nie powinien miec zadnych problemow czytaniem plikow RAW (w formacie DNG, nie PEF) z K10D.


Niestety, nie czyta.
Sprawdzalem na trialu.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
no wiec ja chyba tez wejde w bibble....i czekac bede na ten darmowy lightroom(mma licencje na rawshootera)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
mam licencje na elementsa 2 wiec "prawdziwy" program graficzny powiedzmy ze juz mam...

Ano chyba że tak :-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
PSE 2 nie obsługuje ACR.
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
wiem, ale nie bede kupowal 2-go photoshopa tylko szukam czegos bardziej dedykowanego do rawow. jako zle mi sie pracuje z trialowym wywolywaczem z najnowej cs-ki

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach