Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
bEEf, które buty to Twoje? ;-)

Spinner napisał/a:
ja mam ochote poszukac sobie taniutkiego DSa...
Miałeś okazję...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Wiecie co... ja mam ochote poszukac sobie taniutkiego DSa... :mrgreen:
Zaczynasz się łamać ? :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
bEEf, które buty to Twoje?

Moje to takie za kolana ze skóry pytona, z ostrogami i białym misiem na górze, bogato inkrustowane motywami kwiatowemi - niestety nie zmieściły się w kadrze ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
Moje to takie za kolana ze skóry pytona, z ostrogami i białym misiem na górze
Chodzi o tego misia z avatara L_uki?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
Dobra, zrobiłem eksperyment kasetką


Takie ciapki to jeszcze luz, mnie denerwuja pasy... nic z tym nie idzie zrobic, jak juz wylezie... :evil: :evil: :evil: :evil:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Takie ciapki to jeszcze luz, mnie denerwuja pasy... nic z tym nie idzie zrobic, jak juz wylezie...

Ale wyłazi przy ciągnięciu czy tak samo z siebie? Może jakiś NeatImage, czy inny NoiseNinja pomoże? Przynajmniej ten pierwszy, jak go ładnie poprosić (czytaj - pokręcić gałkami), to nawet potrafi nie rozpaćkać zdjęcia. Przyzwyczajenia z hybrydy - tam bez tego ani rusz.

[ Dodano: 2007-01-29, 21:43 ]
Zrobiłem coś strasznie głupiego i wrzuciłem do NeatImage tą kolorową klatkę z Twojego gifa - teoretycznie powinna być mega kicha (dithering w 256 kolorach), ale, o dziwo, nie jest tak źle. NI to szczwana bestia. Oto słynny już kanał niebieski:

Z oryginału efekt będzie nieporównanie lepszy.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
bEEf napisał/a:
ale, o dziwo, nie jest tak źle.

sialala sialala sialalaaaa myyyyydełko faaaaaa

:-P :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Jak dobrze, ze jest forum. Dzisiaj wieczorkiem sobie je przegladam, az trafiam na ten post:

bEEf napisał/a:
Bronek, true, true :-B


i.... przypomnialam sobie, ze w lodowce chlodzi sie piwko :-D W sama porę je spozylam - jeszcze pół godziny i byłoby za późno ;-)
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
hm.... czemu ja nie mam w lodówce piwa? Ach wiem - nie zmieściłoby się. Cała zapchana kliszami.

.

.

.

żartowałem. Ale piwa i tak nie ma, bo jestem amatorem win, czerwonych wytrawnych. Chociaż czasami ...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bronek, wino..... 8-) tak !i sery....plesniaki....oj.....!
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Miałeś okazję...


No wiem, ale za 1400zl z kitem chodza i problemow z nimi nie ma - a ja tylko do macro i wakacji potrzebuje - rodzinke pstrykac:-)


argawen napisał/a:
Zaczynasz się łamać ?


W sensie? :-P

Pzdr
Spinner
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
sialala sialala sialalaaaa myyyyydełko faaaaaa

Mydełko, pierdziełko :-P Zobacz oryginał, który był 256-kolorowym gifem z ditheringiem w dodatku :-) Taki dithering musi zmylić algorytm odszumiania. Poza tym to tylko kanał niebieski, nie całość zdjęcia.
mygosia, cieszę się, że moje posty mogą się przydać do czegoś pożytecznego. A przede wszystkim pożywnego ;-) Yh, a teraz już za późno na piwko, a też się chłodzi... Daaaaamn.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Bronek napisał/a:

żartowałem. Ale piwa i tak nie ma, bo jestem amatorem win, czerwonych wytrawnych. Chociaż czasami ...


O winka tez - tak wieczorkiem do lozeczka i dobrej ksiazki, po ciezkim dniu :) - lampka wina jako profilaktyka przeciwmiazdzycowa :) Ale wina nie trzymam w lodowce, a poza tym teraz nie mam :-| I serki plesniowe - .... rozmarzylam sie... :oops:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia, - PPD ? :mrgreen: (chodzi oczywiscie o wino i serki :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
mygosia, - PPD ? :mrgreen: (chodzi oczywiscie o wino i serki :-P


O tak!

:-P
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
:mrgreen: - jak zwykle offtopic ie robi :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach