Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Uwaga!
Panie i Panowie - nasz Prezes, oby światło zawsze mu sprzyjało, uzyskał uprawnienia moderowania wszystkich for - dlatego proszę uważać na to co się pisze
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Re: Uwaga!
Piotrek napisał/a:
Panie i Panowie - nasz Prezes, oby światło zawsze mu sprzyjało, uzyskał uprawnienia moderowania wszystkich for - dlatego proszę uważać na to co się pisze

Matko! Piotrek! Alez nie rob ze mnie takiego potfora ;-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Piotrek napisał/a:
Panie i Panowie - nasz Prezes, oby światło zawsze mu sprzyjało, uzyskał uprawnienia moderowania wszystkich for - dlatego proszę uważać na to co się pisze


Wiedzialem, ze nie wytrzyma :evil: :mrgreen:
Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Prezes...
Hmm.. Może w związku z nowym forum nadać mu tytuł Ojca Moderatora?
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
O! Sylwek, zmieniłeś przeglądarke na Gecko-Safari? Szkapa padła? :-D
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Piotrek napisał/a:
O! Sylwek, zmieniłeś przeglądarke na Gecko-Safari? Szkapa padła? :-D

Nie, po prostu jeszcze troche dzialamy w pracy na OS 9, stad zmiany w przegladarkach :-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Wiedzialem, ze nie wytrzyma :evil: :mrgreen:

Oj chyba guzik Ci powiem po najblizszym poniedzialku :-P
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Eeee... i tak swoje wiem... rzadny wladzy Prezesie :-P :mrgreen: Nie mogl strawic, ze bez niego tutaj forum, no nie mogl naprawde... :-P :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
  Moderowanie
A ty Spinner tak się z niego nie śmiej bo też dostałeś moderatorkę na całe forum. :lol:

:!: Grub, alkos, Sylwek, Spinner - zastanówcie się co wam najbardziej leży i wtedy podzielimy się tematami bo nie ma sensu żeby wszyscy moderowali wszystko. Jest 15 for do moderowania więc jak każdy weźmie po 6 for to będzie mniej więcej dwie osoby do fora.

 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Eeee... i tak swoje wiem... rzadny wladzy Prezesie :-P :mrgreen: Nie mogl strawic, ze bez niego tutaj forum, no nie mogl naprawde... :-P :mrgreen:

Tak, nie moglem, ciagle za malo mi wladzy :-P Cholera, startuje w nastepnych wyborach do sejmu! :mrgreen:
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
aha, wybory wyślijcie mi na PW

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach