jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
czyszczenie na chuchniecie i problem
Witam,

to raczej drobny problem, ale zauważyłem ze po takim czyszczeniu jak w temacie + mikrofibra na obrzeżach przedniej soczewki zostaja pozostałości wilgoci po wyschnieciu nie bardzo to wyglada i chce sie tego pozbyć.. . Szmatka niestety nie da rady sie dostac w te zakamarki a trzec za mocno tez nie chce. jak wy sobie z tym radzicie? :-)
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
tez to zauwazylem... moim zdaniem lepiej radza sobie z tym papierowe chusteczki jednorazowe np. hamy.

pozdr
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
szymon_h napisał/a:
tez to zauwazylem... moim zdaniem lepiej radza sobie z tym papierowe chusteczki jednorazowe np. hamy.

pozdr


ale z czym... z wyczyszczeniem tego w tej chwili czy z czyszczeniem ogolnie? :-)
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
i z tym i z tym :-) gdy czyscilem miktofibra i chuchnieciem czesto nie bylem w stanie pozbyc sie smug ktore czasem zostaly po chuchnieciu... papierowe chusteczki nic takiego nie zostawiaja ;-) dlatego mikrofibre uzywam drugorzednie
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Ja zawsze doczyszczam patyczkami do uszu. ;-)
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
:-B i dopiero "chuch" i żadnych smug!
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
ja uzywam tego http://fotozakupy.pl/akce...czcy-htmc,2160s

na allegro kupilem luzem same chusteczki, 5 zl 30 arkuszy. 1 arkusik - jedno czyszczenie, starczy na dlugo ;-)
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
Ja używam serwetek, z restauracji, takich bibułkowych. Wygląda to dokładnie, jak "super" bibułki hamy, dodawane do zestawów czyszczących. Za paczkę zapłaciłem 5,50.
 
pawel1967 Dołączył: 03 Maj 2006
Kup samochodową irchę jest najskuteczniejsza , te szmatki mikrofibra zestawy są niewiele warte . Pamiętam znajomego który dzwonił do mnie o drugiej w nocy bo po kupnie zestawu za 70zł zlazła mu powłoka w jego Minolcie . Dzwonił potem do serwisu powiedzieli mu że musi wymienić soczewkę i 400 zł w plecy . Nic nie wymieniał , sprzedał minoltę a teraz ma Sony . Jrcha nigdy takiego numeru nie zrobi niestety nie nadaje się do prania

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach