djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Thadeus napisał/a:
Na plus zaliczyć mogę sklepik, choć szefu mógł by być milszy
W sklepie trzeba się trochę nastarać, żeby obsługa się klientem zainteresowała (niesmak zostaje). Poza tym i w sklepie i w labie ceny z kosmosu (wywołanie rolki slajdów 19 złotych, o ile dobrze pamiętam).

Thadeus napisał/a:
Podobno właściciel jest wg niektórych trochę gburowaty ale nie dane było mi sprawdzić
Też nie zauważyłem. Co więcej kiedyś przez pomyłkę zrobili mi za dużo odbitek. Bez mrugnięcia okiem odliczyli mi to od ceny przy nastepnej wizycie.
 
wwiktor1  Dołączył: 30 Sie 2007
lab
myślę, że warto się zainteresować. wysyłka mailem, odbiór przesyłką pocztową - sprawdza się, testowane. zdjęcia na papierze kodaka professional endura.
www.lab-net.pl w Słupsku
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
mam pytanie co do diprint i lab-net... bo chcialbym wziac troche odbitek wiekszego formatu powiedzmy 20x30... tylko jak to jest z przesylka? zalezy mi zeby zdjecia dotarly w calosci a to jednak poczta polska i nie mam pewnosci. chcialbym na papierze matowym to miec.
 
wwiktor1  Dołączył: 30 Sie 2007
Male fotki robione są w paczuszki i owijane papierem, następnie całość
wkładana jest do tekturowej koperty wypełnionej kawałkami gąbki. Jeśli
chodzi o duże foty, to w większej tekturowej kopercie z kawałkami gąbki. Jeśli chodzi o
rodzaj papieru, to do wyboru jest błysk i mat. Wszystkie parametry zdjęć
(wielkość, rodzaj papieru, przesyłkę, rodzaj wpłaty i odbioru) można
określić kiedy wysyłasz zdjęcia za pomocą programu wysyłkowego, który do
pobrania jest na ich stronie.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
to jeszcze ja
wilab i profilab mozna wyslac przez net
profilab nie testowalem i jest troche drozszy od wilab, ma wiecej punktow i inny lab.
Jeszcze kodak otwarty 24h przy rondzie ONZ
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
[Trochę SPAM] Lab E-6, czyli wywoływanie slajdów
Hej,

ponieważ jak widzę w innym wątku wszyscy płaczą za Kodachrome, którego nawet na oczy nie widzieli :lol: to chciałbym polecić Wam bardzo dobrego wywoływanta (od: wywoływacz i laborant ;-) ) slajdów, co prawda nie tak kultowych jak ten umierajacy koczkodak, ale taką poniekąd też kultową Velvię można tam wywołać: http://trzypion.pl/
Facet ma już zasłużoną opinię na pl.rec.foto, ja w końcu się skusiłem zanieść mu Velvię50. Wczoraj odebrałem i szczęka mi opadła - kolorki ekstra, bez rys, plam itp, IMHO lepiej, niż w najlepszym krakowskim labie na pl.Matejki. Cena może niektórym wydać się duża - 18PLN za wywołanie rolki, ale jakość musi kosztować.

Od razu mówię, że nie mam nic wspólnego z w/w wywoływantem, pomyślałem sobie tylko, że taką działalność należy promować, a na tym forum nie raz pojawiały się pytania "gdzie wywołać slajd".
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja wołałem slajdy u Adama. Ale jak ostatnio czekałem coś koło miesiąca (może dłużej - nie pamiętam dokładnie kiedy słałem) to zacząłem się rozglądać za jakąś alternatywą. No i do tego ceny poszły w górę :-/
Ale potwierdzam - jakościowo bardzo OK , CEWE się nie umywa. No i Adam woła slajdy BW z TRIXa (albo TMAXa, nie pamiętam).
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
matb napisał/a:
Ja wołałem slajdy u Adama. Ale jak ostatnio czekałem coś koło miesiąca (może dłużej - nie pamiętam dokładnie kiedy słałem) to zacząłem się rozglądać za jakąś alternatywą. No i do tego ceny poszły w górę :-/
Ale potwierdzam - jakościowo bardzo OK , CEWE się nie umywa. No i Adam woła slajdy BW z TRIXa (albo TMAXa, nie pamiętam).


1. Ceny poszły w górę bo chemia do E6 podrożała.
2. Czesem Adam ma spiętrzenie, bo coraz więcej ludzi wysyła do niego slajdy do wywołania - efekt jakości jego usług :-)
 
CanisLupus  Dołączył: 10 Sty 2007
Relax foto koło kina Relax
Szukałem wszędzie i niestety nie mogłem znaleźć cennika w Relax foto koło kina Relax w Warszawie.

Nie wiecie ile sobie życzą za wywołanie małego i średniego c-41 z kompletem odbitek?
Pozdrawiam
Lupus
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
10x15 - 1,20pln za odbitkę, a jesli z opisu to +20%
wołanie c41 (135/120) - 6,5 lub 7,5 pln
 
CanisLupus  Dołączył: 10 Sty 2007
Dzięki Iza za wiadomość.
Troszkę się cenią. Kilka miesięcy temu znajomy zawiózł 23 negatywy do Częstochowy i za wszystko zapłaciłem ok 270zł z odbitkami, z czego połowa to były 120ki a reszta 35ki.

Znacie jakieś inne zaufane laby w Wawie?
Profilab i inne mnie nie interere :-P

Pozdrawiam
Lupus
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
CanisLupus napisał/a:
Znacie jakieś inne zaufane laby w Wawie?
Tylko ten, który się ceni - ProLab = RelaxFoto
 
Oczekuje na akceptację
 

Daniel1977  Dołączył: 24 Mar 2010
Polecam FOTO'83
ul. Rzymowskiego 53
Warszawa
http://www.foto83.pl/

Dodano: 2010-06-02, 13:41
Cena na
Format--------Cena-----Kartę Stałego Klienta

9 x 13 cm-----0.70 zł-----0.56 zł

10 x 15 cm-----0.81 zł-----0.65 zł

13 x 18 cm-----1.40 zł-----1.12 zł

15 x 21 cm-----2.00 zł-----1.60 zł

20 x 30 cm-----5.00 zł-----4.00 zł

25 x 38 cm-----10.00 zł-----8.00 zł

30 x 40 cm-----12.50 zł-----10.00 zł

30 x 45 cm-----15.00 zł-----12.00 zł

Wywołanie negatywu 5.50 zł 4.40 zł
Foliowanie negatywu 1.00 zł 0.80 zł
Skan negatywu na CD 10.00 zł 8.00 zł

Specjalna oferta dla osób zajmujących się fotografią zawodowo. Informacji udzielamy w siedzibie firmy.
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
CanisLupus napisał/a:
Znacie jakieś inne zaufane laby w Wawie?

jeszcze nie próbowałem, ale znajomy polecał i nie mógł się nachwalić przede wszystkim jakości: http://tanieodbitki.pl/
a że ten znajomy fotografią zajmuje się zawodowo a do tego jeszcze parę lat temu sam pracował w fotolabach, to obstawiam, że wie, co mówi.
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Czy ktoś wie o labie, który robi odbitki z negatywu/pozytywu? Chodzi o większe formaty, bo raczej małych nie odbijają. W Płocku znalazłem jeden, który zrobił mi odbitkę velvi ale oni tylko do pewnego formatu - chyba 20/30

[ Dodano: 2010-06-17, 21:04 ]
Przeczytałem regulamin - niestety nie zachowują proporcji tylko przycinają do 2/3
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
Czy ktos wie, w ktorym labie na Ślasku, w okolicach Bytomia, Katowic, Zabrza, Chorzowa, Gliwic wywoluja odbitki na papierze satynowym?

Poki co dzwonilem do Fotolandu w Chorzowie i DigitalFoto w Zabrzu i obsluga wielkie zdziwko jak sie o to pytalem.

Bede wdzieczny za pomoc.
 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
studentmibm napisał/a:
Czy ktos wie, w ktorym labie na Ślasku, w okolicach Bytomia, Katowic, Zabrza, Chorzowa, Gliwic wywoluja odbitki na papierze satynowym?


A musisz koniecznie mieć na miejscu,nie może być internetowo? W Ankaralab.com zdjęcia w wersji mat przychodzą jako satynowy kodak endura super. Przy czym dla mnie ta satyna jest nieco mniej przyjazna dla oka niż zwykły mat fuji supreme (wygląda to z bliska jak raster drukarski). Jeśli ściągniesz sobie ich profile z netu, obrobisz zdjęcia i dasz wywołanie bez korekcji, to dostaniesz powtarzalne wyniki w bardzo rozsądnej cenie (80gr za format 13x18, złotówka za 15x21). Wysyłka 12zł, jak dasz do zrobienia kilkadziesiąt odbitek to się opłaci.
 

lobo  Dołączył: 30 Kwi 2009
Pozwolę sobie odgrzać temat. Czy jest jakiś lab który w miarę powtarzalnie będzie potrafił robić odbitki czarno-białe z plików cyfrowych? Próbowałem przez jakiś czas robić w Wilabie ale zaliczyli już drugą wpadkę z magentowym zafarbem na zdjęciach także raczej tam po kolejne nie zawitam.
 

tomekl  Dołączył: 25 Maj 2006
Jeśli tanio - spróbuj Saturna (Arkadia lub Targówek te testowałem) trzymają parametry w czasie. Robią na papierze Fuji, nie maja papieru specjalizowanego do BW, ale nie ma zafarbów itp.
Chcesz dobrze - Profilab (Dzika lub Wolska) ale to inna pólka cenowa - tam możesz zażyczyć sobie (przynajmniej kiedyś można było) papieru BW.
Mogę polecić jeszcze Fotogenerację (także CH Targówek - wejście od parkingu, 1 piętro). może ceny nie najniższe, ale robią panoramy i potrafią obsłużyć maszynę - z obsługą można pogadać i podpowie Ci jakie ustawienia dawać by było lepiej. Także trzymają parametry. Wszystkie dostępne przez internet

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach