alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Proponuję założyć tymczasowy temat o bugach
... w konstrukcji site'a, co niniejszym akceptuję i czynię :)

bug #1 : portal wywala błąd
template->make_filename(): Error - template file not found: portal_modules/poll_body.tpl
po zmianie tematu wizualnego. Skasowanie cookiesa pomogło na chwilę :/


UPDATE: Działają na 100% subSilver i oba Tesko. Jeśli komuś wyskoczy powyższy error zamiast portalu, proszę o informację, to przywrócę defaultową skórę :)
 

komar  Dołączył: 19 Kwi 2006
Re: Proponuję założyć tymczasowy temat o bugach
bug #1 : portal wywala błąd
template->make_filename(): Error - template file not found: portal_modules/poll_body.tpl
po zmianie tematu wizualnego. Skasowanie cookiesa pomogło na chwilę :/

UPDATE: Działają na 100% subSilver i oba Tesko. Jeśli komuś wyskoczy powyższy error zamiast portalu, proszę o informację, to przywrócę defaultową skórę :)[/quote]


Wlasnie mi tez sie to przytrafilo :-( . Prosze o przywrocenie domyslnej skory i obiecuje nic juz nie zmieniac.

Pozdrawiam
komar
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
oficjalne podziekowania dla januka, ze wymysla problemy ktore moge rozwiazac :-D

btw: kto podejmie sie zrobienia grafy na banner ktora bedzie pasowala rozmiarem do szerokosci fora?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jak wspomniałem: w weekend nad tym przysiądę.
Chociaż jak tak patrzę na plany zawodowe, to akurat jutro pojawiło mi siępiękne okienko, więc obligujęsię do tego, że podeślę Ci coś - przynajmniej przejściowego.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Czy można zmienić taką rzecz - na stronie z nieprzeczytanymi postami, po kliknięciu na "zaznacz wszystkie wątki jako przeczytane" - jestem wykopywany na stronę główną forum, podczas gdy chciałbym pozostać tam gdzie jestem.

Tylko nie mówcie, że "to nie bug, to jest feature" :-)

Jarek
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
tzn chcialbys pozostawac na stronie z wszystkimi nieprzeczytanymi watkami, ktore wlasnie oznaczyles jako przeczytane? rozumujac logicznie - musialbys znajdowac sie nigdzie!

a zeby byc konkretnym - ja tego raczej nie bede zmienial. jest dobrze.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie, po prostu mialbym pusta strone - odswiezam sobie ja co jakis czas i widze czy jest cos nowego. Jak mnie watek interesuje to otwieram w nowym okienku i czytam, a reszte odfajkowuje i znowu mam czysto. Bardzo wygodne.
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
w takim razie zaraz po wcisnieciu 'oznacz jako przeczytane' pacnij szybko 'back' czy tam 'wstecz' i wtedy odswiezaj. powinien byc wilk syty i owca cala.
 

dopeman  Dołączył: 20 Kwi 2006
zglaszam mala usterke (moze ktos juz to zrobil) - dawno mnie nie bylo wiec po kliknieciu w tematy nieprzeczytane od ostatniej wizyty nazbieralo sie 57 tematow na 3 stronach. niestety nie moglem przejsc do strony 2 i 3. wyswietlalo ze nie znaleziono.
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
januk napisał/a:
Jeszcze taki mały problem (?):

strzelam ze to kwestia cache'owania przegladarki. u mnie na ten przyklad w ogole nie znika.

dopeman napisał/a:
niestety nie moglem przejsc do strony 2 i 3. wyswietlalo ze nie znaleziono.

przyjalem. postaram sie cos z tym zrobic.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Piotrus, czy moglbys sprawdzic na Macu dwie rzeczy? U mnie w xandred i tesko nie wyswietlaja sie numery stron watku :-( Druga sprawa, ze oba te style forum, szczegolnie xandred daja waska tabelke, ktora sie nie bardzo skaluje - czy tak jest tylko na Macu (pod Safari)?
 

S_p_i_d_e_r  Dołączył: 21 Kwi 2006
 
A ja nie otrzymuję mailowych powiadomień o odpowiedziach w wątkach, w których coś pisałem. Opcję (Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach) mam w profilu zaznaczoną na TAK, mail podany właściwie i skrzynka działa (WP), po napisaniu wątku mam zaznaczoną opcję (Powiadom mnie gdy ktoś odpowie), a mimo to maile nie przychodzą.

//edit 07.05.2006
Jeśli chodzi o powiadomienia, to problem już rozwiązany. Dziękuję.
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Dlaczego w wątku o newsach jak chcę wrócić na forum i klikam na PENTAX@PL Strona Główna to wychodzę na stronę główną zamiast na najwyższy poziom forum? Czemu tam działa to zupełnie inaczej niż w pozostałych wątkach?

Irytująca sprawa ;)
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Ponieważ News jako tako nie jest częścią Forum tylko częścią Portalu i stąd to dziwaczne przekierowanie
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Od kilku dni na stronie głównej widzę nieprzeczytaną wiadomość w dziale Giełda.
Wiadomość ta jest zawsze od ostatniego forumowicza, który napisał post w dziale (teraz, gdy to piszę, jest nim Snorg).
Problem w tym, że ja już tą wiadomość przeczytałem.
Podobne objawy widziałem gdy w PENTAX@PL Strona Główna » Nasze sprawy » FAQ » Narodziny marki PENTAX był post oczekujący na akceptację.
Tymczasem tu żadnego oczekiwania nie widzę a na domiar złego dwukrotnie, przed chwilą, przy próbie otwarcia strony zobaczyłem:
Oops! HaCked By; D3vil-X
Jak to piszą spox?
Czy przykleiło się coś ... jak do okrętu?

2006.11.21-13.00
Oops! HaCked By; D3vil-X pojawia się gdy próbuję wejść na stronę http://manufactura.home.pl/ => strona nie ładuje się.
Gdy wchodzę na stronę http://manufactura.home.pl/p-pl/index.php jest OK, komunikatu brak.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Oops! HaCked By; D3vil-X pojawia się gdy próbuję wejść na stronę http://manufactura.home.pl/ => strona nie ładuje się.


KUR.WA!

Poszlo do Piotrka, ja raczej nic nie moge zrobic...
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
alkos napisał/a:
KUR.WA!

Magiczne zaklęcie pomogło :mrgreen: - wszystko OK.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Magiczne zaklęcie pomogło :mrgreen: -


Raczej szybki mail do Piotrka :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach