l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
browarowy konflikt
Ktos chyba postanowil pogodzic wszystkich...

http://www.asahibeer.co.uk


Moze by tak przebrandowac Noteckie? ;]
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fanom Lecha udało się zrobić Kolejorza to zrobienie wersji Pentaxowej też nie powinno być niemozliwe a jedynie drogie...
 

brizz  Dołączył: 20 Kwi 2006
 
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
rzekomo jest dystrybutor w PL :)
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Apollo? :mrgreen:
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Spokojnie. Nie ma się czym podniecać. Firm z Asahi w nazwie jest tam od groma. Jest telewizja, jest gazeta, browar już odkryliście.

Asahi znaczy po prostu słońce poranne i jest popularnym słowem na wszelkiego rodzaju nazwy :D

A co do piwa Asahi - to zwykły słaby sikacz. :D
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Witam

Jak ktoś chce przetestować - jest w Realu w Krakowie :mrgreen:
Może i sikacz, ale mocno "goryczkowy" - mnie smakował, tylko że mógłby być tańszy :-/

Pozdrawiam
Marucha
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
no teraz sie wszyscy na reala rzucą, będą focić i pić :)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jakiś środek do niszczenia chwastów tez pod tą nazwą widziałem. Nie pijcie zatem żadnego płynu o takiej nazwie - zwłaszcza jak uprzednio już coś piliście i w zawiązku z tym poczytalność wasza jest nieco ograniczona :mrgreen: . Może się bowiem okazać, że to nie było piwo :-P :-/ :-x :shock: :evil:
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
Zgadza sie, asahi pilem w knajpie, jest goryczkowe dobre, ale co ciekawe robia to w...
CZECHACH. Na licencji rzekomo dla firmy brytyjskiej. Takze spokojnie.
Cena nieco wygorowana, ale podobno jest z canonem niekompatybilne, wiec moze warto przeplacic :roll:
Co do "srodka na chwasty", to tez uzywalem, z tym, ze to nie srodek roslinobojczy tylko wspomagajacy rozwoj, jak slonce poranne 8-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
A to przepraszam. Jaki ja glupi, ze sadzilem iz Asahi moglby czemus zaszkodzić :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach