Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
  Galeria pentaxa
Dlaczego do jasnej cholery jest tak malo zdjec?!?!?!?!
Gdzies tam wstawiacie foty a w "firmowej" galerii "wieje pustka"
LOCO CHODZI ?
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Moje filmy ciągle niestety nie wywołane...

A ze zdjęciami towarzyskimi z plenerów ciągle mam dylematy czy wrzucać do galerii. Bo to, że przy zrobieniu było "ha ha ale fajne" to trochę mało. Zresztą też ich jeszcze nie obrobiłem.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
przepraszam, moze to glupio zabrzmi, ale gdzie wrzucamy zdjecia? Chcialbym cos pokazac, ale szczerze powiem, nie wiem gdzie wrzucac i jak? :?: :roll: :oops:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bardzo prosze:
http://manufactura.home.p...205dfba42ba0c5d

To jest galeria poplenerowa......(chyba :-) )
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
AAA, dzieki bardzo :-D :-D :-D
 
sq2hct  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dokładnie za Fafniakiem, niby tyle osób było, ale zdjęć na klubowej galerii z jakby nie było sztandarowej, dorocznej imprezy tyle co "kot napłakał".
 

scati  Dołączył: 19 Kwi 2006
No to ja powiem tak......Kiedys wrzucilem fotke i czekalem na jakis komentarz.....i czekalem......i czekalem.....i w koncu dalem sobie spokoj z galeria pentaxa....myslicie ze fotka byla do d.....?, sadze ze nie bo na roznych forach zbierala pochlebne recenzje....
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
A Ty potrzebujesz komentarzy pod swoimi zdjęciami?
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja potrzebuję. Lubię wiedzieć co się ludziom podoba a co się nie podoba. Dlatego staram się też jak najwięcej konstruktywnych komentarzy umieszczać w galerii.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
No to wyslij jeszcze raz, podaj link, i skomentujemy. Ja wale prosto z mostu, ok?
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Galeria ogolnie nie jest specjalnie eksponowana i pormowana, jest nas malo, wiec jest i malo zdjec - zwiekszenie liczby gosci niekoniecznie musi oznaczac poprawe jakosci i zdjec i komentarzy. Zapytam przekornie, czy oczekujacy komentarzy sami komentuja zdjecia innych? Narzekanie na obecny stan rzeczy do niczego ne doprowadzi, o ile mozna technicznie poprawic dzialanie forum, to z galeria sie tak nie da, jesli nie bedziemy sami wrzucac zdjec i dyskutowac, to nie ma na co sie uzalac.

A z pomyslow na zachecenie do korzystania z galerii - moze na forum wrzucic jakies automatyczne info o nowych zdjeciach? Admini, da sie tak?

Pozdrawiam,
Jerz
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
ja sie tam nie chce znowy z tym wyrywac, ale moznaby podpiac galerie na pierwszej stronie w miejsce albumu...
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Sebastian, prosze bardzo juz podpieta, ale to pewnie wiele nie zmieni :(
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bardzo dziekuje! Sam dawno w naszej galerii nie bylem, trzeba nadrobic! Pozdrawiam!

[ Dodano: 2006-05-29, 23:44 ]
no to sie dodalem:
http://manufactura.home.p...hp?image_id=420

Prosze o lagodny wymiar kary :-D

Tak na marginesie - link z galerii na forum prowadzi do pentax.org.pl, mozna to zmienic?
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Witam

Właśnie próbowałem zalogować się w galerii, co by coś wrzucić i... lipa :!:
Pomyślałem, że może mnie już tu nie ma i trzeba się zarejestrować - okazuje się, że jednak jestem (użytkownik i adres mailowy). No to podejście od strony zapomnianego hasła - po wpisaniu adresu mailowego i zatwierdzeniu pojawia się takie coś:

Email Error: PASSWORD invalid mail server response: 535 authorization failed (#5.7.0)

No to jak mam wejść :?: :-/ :evil:

Pozdrawiam
Marucha

[ Dodano: 2006-06-01, 01:49 ]
ups! - to może być wina WP - coś ich serwer nie odpowiada

[ Dodano: 2006-06-01, 01:54 ]
chyba jednak to nie WP

[ Dodano: 2006-06-01, 03:49 ]
Już mogę wchodzić do galerii 8-)
I nawet wrzuciłem fotkę - więcej może jutro, bo zaraz chyba zasnę przed kompem...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach