dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
pp, bierz LX3.. wlasnie wrocilem z wyjazdu do Francji, gdzie slubne foty cykalem LX3 + lampa (tylko w zdjeciach pod slonce potrzebna, jakas metza za 200zl). Mialem robic analogiem, ale jak zobaczylem pierwsze foty na LCD, to bylem bardziej niz zadowolony i odpuscilem kliszy.. nie zaluje, ze to moj jedyny cyfrowy sprzet, po sprzedaniu DSLR.

Jak jestes cierpliwy, to jutro powinienem miec jakies foty z tego slubu, to podrzuce :-)
 
pp  Dołączył: 08 Maj 2006
dagio napisał/a:
pp, bierz LX3 (...)


Cierpliwie poczekam :-) troche to pewnie potrwa zanim się na coś zdecyduję. A mam jeszcze inne pytanie - jak praca z kadrowaniem na LCD? czy przejście z kadrowania w wizjerze na dslr na ekranik przechodzi bezbolesnie?
 

malyglod  Dołączył: 11 Lip 2007
dagio napisał/a:
Jak jestes cierpliwy, to jutro powinienem miec jakies foty z tego slubu, to podrzuce :-)


Nie obrażę się, jeśli byłbyś chętny pokazać kilka w tym temacie, opcjonalnie na priv, sam co raz poważniej myślę o wyręczeniu lustrzanki takim kompaktowym pierdkiem.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
malyglod, cos tu wrzuce, wlasnie przerzucam te foty..

Trzeba natomiast byc swiadomym jednej, dominujacej cechy kompaktu. Nie ma mowy o malej GO, dlatego bacznie trzeba zwracac uwage na tlo.

EDIT:
Fotki ślubne w stosowny wątek wrzuciłem:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=457120#457120

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach