Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
pawelek-79 napisał/a:
Może warto zmienić godzinę zakończenia nadsyłania prac na np. 22:00 ???
Jeśli będzie więcej podobnych głosów, to zmienimy. Jeśli chodzi o mnie, to północ jest bardzo dobrą godziną :mrgreen:

[ Dodano: 2009-04-29, 00:58 ]
Jeszcze jedno: dołączyłam pracę mateo_m przed chwileczką, ponieważ z jakiegoś powodu mail od tego użytkownika trafił do katalogu spam i dopiero teraz to zauważyłam.
Przepraszam za opóźnienie :oops:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Iza napisał/a:
Dzerry, jak masz ochotę, możesz wstawić swoją wizję tego zdjęcia w wątku.
Za pozno. Juz sie bede sugerowal :-)

A najblizej tego co zapamiatalem z tamtego spaceru jest Jarek Dabrowski i Guerilla.

Taki hint. Nie zawsze mozna traktowac bruk jako probnik szarosci. W oryginalnych, poniemieckich czesciach Gdanska jest bardzo duzo kostek brukowych z rozowego granitu :-P To jest ulica Biskupia. Ciag ulic, Biskupia, Na Stoku, Zaroślak jest rzut kamieniem od tzw Starowki. Wiekszosc budynkow w tym rejonie jest oko 3 razy starsza niz te na gdanskim Głownym Miescie :-)
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
kurcze, chyba mam za bardzo sciemniony monitor :-/ i przedobrzylem z jasnoscia...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ech, wychodzi na to, że źle założyłem, że elewacja kamienicy jest z źółtawej cegły

w związku z tym mój głos idzie na gilby za poranną, senną fotę bocznej i zapomnianej uliczki

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
opiszon napisał/a:
ech, wychodzi na to, że źle założyłem, że elewacja kamienicy jest z źółtawej cegłu
W Gdansku masz tylko dobra, ciemna, pruska cegle :-)

opiszon napisał/a:
poranną
o 18-19 bylo robione :-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Moja wersja podoba mi się najbardziej i nic na to nie poradzę.
W większości prac razi mnie zieleń/cyjan.

Fajna jest wersja thrackana - jak stara, wyblakła pocztówka. Pytanie tylko, czy autor rzeczywiście miał taki zamiar.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Jarek Dabrowski napisał/a:
Fajna jest wersja thrackana - jak stara, wyblakła pocztówka. Pytanie tylko, czy autor rzeczywiście miał taki zamiar.


Dziękuję. Chciałem uzyskać ciepłe zdjęcie ulicy z dzieciństwa. Do samotnego oglądania gdzieś na szczycie latarni morskiej w długie zimne wieczory. Poszedłem w tym kierunku, gdy zobaczyłem, że pierwotnie zamierzonego efektu świetlistego poranka nie uzyskam.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
dzerry napisał/a:
W Gdansku masz tylko dobra, ciemna, pruska cegle :-)

A Akademia Muzyczna? :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Stachu napisał/a:
A Akademia Muzyczna? :-P

no właśnie :roll:

no dobra :-P nie wiem jak wygląda Akademia Muzyczna w Gdańsku ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Stachu napisał/a:
A Akademia Muzyczna?
No dobra :-P Cos mi switalo w glowie, ze gdzies jest, ale nie skojarzylem. ;-)

[ Dodano: 2009-04-29, 15:36 ]
opiszon napisał/a:
nie wiem jak wygląda Akademia Muzyczna w Gdańsku


Wczesniej koszary muzyczne :-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dzerry napisał/a:
Wczesniej koszary muzyczne

hmm, chyba wiem gdzie to, tylko nie wiedziałem że to Akademia Muzyczna

gdzieś tutaj :?:
jechałem chyba z tamtego miejsca autobusem na Westerplatte (dobrze kojarzę miejsce) i pamiętam że był tam podobny budynek (długo czekaliśmy na autobus, to się szwendoliłem dookoła)
(zaznaczam że nie szukałem nigdzie, gdzie jest w Gdańsku Akademia Muzyczna)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
opiszon napisał/a:
gdzieś tutaj :?:
Yo.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dzerry napisał/a:
Yo.

ma się tą pamięć :-P
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Uwaga :!:
Edytowałam posta z pracami dodając jeszcze jedną, która z przyczyn technicznych nie dotarła w terminie. Wstawiłam ją jednak razem z resztą zdjęć, aby móc porównać efekty.
Jest to wyjątkowa sytuacja, podane terminy nadsyłania prac nadal obowiązują :!:
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Na moim monitorze to praca

17. zbyllu

rządzi.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Moja wersja podoba mi się najbardziej i nic na to nie poradzę.

Cieszę się, że się zgadzamy. Mi moja też się najbardziej podoba. :mrgreen:

[ Dodano: 2009-04-30, 00:31 ]
Mam pewną propozycję.
Nie wiem, jak wam, ale mi się mało wygodnie ogląda zdjęcia w pionie, szczególnie, że większość monitorów jest teraz panoramiczna. Zrobiłem takie ZESTAWIENIE .
Jest to jpg o rozmiarach 8674x721 i ciężarze 1,76MB. Teraz jest na bezpłatnym serwerze republiki, dlatego proszę z umiarem zaglądać. Poniżej zamieszczam znacznie pomniejszoną wersję na fotosiku (większe nie wejdzie). Jak się spodoba, to będę się starał regularnie, po wystawieniu zdjęć przez Izę, robić takie dodatkowe zestawienie i dołączać do tematu.

Po kliknięciu będzie większe:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
pawelek-79, ja nie mam nic naprzeciwko... wręcz przeciwnie ;-)
Jeśli tylko będziesz miał czas i ochotę to możesz kontynuować w następnych odcinkach :-)
Nie wiem, czy wszyscy mają swoje miejsce na forumowym ftpie, ale jeśli tak, to możesz tam wstawiać.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach