yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
Z bazą yahoo mogę pomóc, o ile mogę? Mam pełną w The Bat i mogę wyeksportować np. do .eml, .msg (bat) lub do formatu poczty systemu UNIX. Tak mam w opcjach, jeżeli chcecie, to mogę udostępnic. Mam też część archiwum (ok 3 000 postów) z triggera.

pzdr
yusuf
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
yusuf, nice to see you... ;)

jestes sklonny poswiecic na to troche (pare godzin bedzie) czasu?
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Spinner, kopsnij bazę do mnie a ja już odpowiednio zaordynuję.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Oki, tylko mi padlo o2 cosik chwilowo :-? BTW - tekscik o historii Pentaksa mam na kompie jakby co - ino gdzie go podwiesic :?:

Pzdr
Spinner
 

yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
grub,
az tyle czasu chyba nie trzeba, tylko mi powiedz jak to zrobić, znaczy w jakim formacie, czy mam segregować według wątków, czy chronologicznie (tak mam domyślnie).
Aha, moge udostępnić tez posegregowane wiadomości w txt, jak kto woli.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Oki, baza z OSW jest juz w drodze do Piotrasa :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Oki, baza z OSW jest juz w drodze do Piotrasa :mrgreen:

To teraz trzymamy kciuki za konwersje :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Warto bo przez kilka lat jednak uzbierala sie tam masa informacji ;-)
Pzdr
Spinner
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Warto bo przez kilka lat jednak uzbierala sie tam masa informacji ;-)
Pzdr
Spinner

Czasem madrej, czasem glupiej :-P Ale na pewno tak czy inaczej warto, chocby po to, zeby wyszukac swoje posty sprzed lat i zobaczyc co sie wypisywalo :-P
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Czy ktoś ma może pełne archiwum z Trigera? bo yusuf zaoferował się, że ma jakieś 3000 postów.
 

yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
Słuchajcie, z grubem doszliśmy do wniosku, żeby archiwum odchudzić i część nieprzydatnych postów usunąć, a może jednak zostawić tak jak jest, znaczy pełne, nawet z głupotami dla potomnych. Po jakimś czasie może przyjemnie będzie poczytać.
Tutaj też przecież nie będzie nie wiadomo jakiej cenzury.

pzdr
yusuf
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja bym zostawił całość.
Zostawiając tylko mądre rzeczy automatycznie robimy z siebie sztywniaków. To te wszelkie głupoty plus różnego rodzaju dyskusje o niczym i przypadkowo/spontaniczne hydeparki tworzą klimat i pozwalają nam się lepiej poznać.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
całość!
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tyz jestem za kompletem, nawet jesli to ma byc tylko dla jaj :mrgreen:
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
ja bylbym za wyciagnieciem najwazniejszych rzeczy. ale jesli wola polityczna jest jaka jest...

grub, trzeba bylo nie kasować tego tekstu o 1,5 wina, dobry był :PPP


to nie ja. wymoderowali mnie ;(

 

yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
ha, no to wyjdzie na to, że jednak będę miał mniej roboty, tylko teraz powątkować i przekonwertować, tylko do czego?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Hmmm.. odswiezam stary watek - czy ktos wie co sie dzieje z zasobami forum .osw, ktore dostalem od Sectora :?: :-/ Co z archiwum :?:

Pzdr
Spinner
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
No właśnie - kiedyś też przesłałem kilka "wyjątków" (linków z cociekawszymi wątkami z .osw), ale również je wsysyło
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
To samo z archiwum listy z yahoo - uschło wszystko? Jakby co - to a ciągle mogę popróbować zbić te listy do kupy (a mam ich duuużo).
 
januk  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dopisuję się do pytań. Ostatnio musiałem przekopać wątek po wątku dosłownie całe OSW w poszukiwaniu jednego :!: postu. Niestety googlowanie w tym wypadku nic nie dało. :evil:

Może chociaż jako download to puścić jak nie można inaczej.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach