matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Capture One LE i kasetka
Czy CaptureOne LE obsługuje PEFy z k100/k110? Bo może bym się na tę promocję z kartami Sandicka załapał, ale nie wiem, czy to w ogóle ma sens.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
http://www.phaseone.com/C...ileSupport.aspx

"Pentax: *istDL2, *istDL, *istD, *istDS2, *istDS"
Wygląda na to, że nie. Ale, możesz przerabiać rawy z kasetki na rawy z deesa i powinny śmigać.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ściągnij 15 dniową wersję i przetestuj. Osobiście tak zrobiłem - podobnie jak Ty myślałem o zakupie karty Sandiska. Tylko że po zainstalowaniu okazało się, że owa wersja jest okrojona niczym darmowy SilkyPix. A może nawet bardziej. Więc dałem sobie spokój.

 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Czym się różni LE od PRO (pdf):
http://www.phaseone-japan...ions_comparison
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
No dzięki. W sumie to Capture One mi do szczęścia w ogóle nie jest potrzebny, a skoro i nie wart zachodu to mnie nie będzie interesował. Nowej karty też nie potrzebuję "na już", więc problem uważam za niebyły ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
matb napisał/a:
W sumie to Capture One mi do szczęścia w ogóle nie jest potrzebny
matb napisał/a:
Nowej karty też nie potrzebuję

No. Ale skoro można było coś wyhaczyć "za darmo", to czemu nie? Nie? ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Miało być - "na dziś nie potrzebuję" ;-) Bo generalnie jest w planach, wiosennych. A że już wiosna za oknem to się na tą promocję napatoczyłem ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie tłumacz się - sam tak mam czasami. Typowe podejście dziecka, które jak widzi ładnego misia (pozdro, Dan), to bardzo chciałoby go mieć.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ekhm...Visty nie będę instalował w dającej sie przewidzieć przyszłości, ale jak MS za 15 eurasów przysyła upgrejda, to nie ma to tamto - biorę ;-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
zorzyk napisał/a:
Ekhm...Visty nie będę instalował w dającej się przewidzieć przyszłości, ale jak MS za 15 eurasów przysyła upgrejda, to nie ma to tamto - biorę ;-)

ee, nie kumam :-/ co to ma wspólnego z capture one le i kasetką :?:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jak napisał Jarek (powyzej) :"Typowe podejście dziecka, które jak widzi ładnego misia (pozdro, Dan), to bardzo chciałoby go mieć." Dałem inny przykład podobnego podejścia. 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach