bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Pytanie o sprzedawcę na allegro - Sandisk Extreme
Czy ktoś u nich kupował karty sandisk-a? Czy okazała oryginalna?

http://www.allegro.pl/ite..._gwarancji.html
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
jeżeli masz wątpliwości odnośnie sprzedawcy na Pstryku za 89 zł jest ta sama karta
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Chodzi o to, że gdybym kupił u nich na allegro to miałbym wygodny odbiór osobisty. Wątpliwości nie mam do tego sprzedawcy konkretnie, ale było na forum parę razy, że 90% tych kart to podróby.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
bossini napisał/a:
że 90% tych kart to podróby.


wiem, dlatego ja swoją kupiłem w foto-net
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Zaryzykuje. Znalazłem na sieci dokładny opis jak odróżnić. Po zdjęciach na stronach allegro wygląda na oryginał. Sprawdzę na miejscu.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
wiesz, że zdjęcia można zapodać jakie się chce, co nie znaczy, że akurat u tego sprzedawcy są niewiarygodne nie oddające rzeczywistości. Jak kupisz to napisz co i jak
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Obejrzę wszystko na miejscu i jak będzie coś nie tak to nie kupię. Dam znać.

[ Dodano: 2007-03-12, 20:31 ]
No więc wygląda na to, że jest wszystko ok. Odebrać można osobiście w sklepie FOTOGRAFICZNYM. Sprzedawca bardzo miły, rozpakował i zademonstrował kartę (przy okazji trochę skalpelem zmasakrował papierowe wkładki jak przecinał plastikowe opakowanie :lol: ).
Można spokojnie zbadać na miejscu czy oryginał. W moim przypadku karta ma wszystkie cechy znane z oryginałów i żadnych z podróbki. Prędkość zapisu co najmniej taka sama jak kiedyś chłopaki w innym wątku podawali.
Mam nadzieję, że będzie służyła. A co najważniejsze cena chyba najniższa w chwili obecnej na Allegro. Więc chyba jest GIT 8-)


P.S. Wiem, że zdania nie zaczyna się od "no więc" :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach