buladag Dołączył: 21 Paź 2006
Pentax Optio M20 a karta MMC 2gb
Witam! mam pytanie czy ten aparacik pociągnie na takiej karcie? Pytam o to bo wydaje mi się zę tak ale mimo wszystko według zaleceń producenta max to 1gb. Na to co pisze producent przymykam oko bo według niego w tym aparacie mmc nie ma prawa działac ;) A jednak 1gb śmiga bez problemów. Dlatego pytam o tą 2Gb Was :) Ktoś moze sprawdzał kiedyś czy działa ??

Z góry dzieki za odpowiedź i Pozdrawiam!
 
buladag Dołączył: 21 Paź 2006
Optio M20 i robienie "serii" zdjęc.
Jak w temacie :) Czy w tym kompakcie jest taka funkcja ?
 
Piotr G. Dołączył: 05 Maj 2006
buladog-wg danych na dpreview M20 obsługuje karty SD/MMC, wg instrukcji tylko Sd do 2gb nie podają MMC Z mojej praktyki wynika , że jak zapisuje na SD to także na MMC Co do wielkości -pojemności karty to problem polega na tym czy procesor aparatu poradzi przemielić tak duże dane zawarte pod koniec zapełnienia karty. Mam olka 725UZ i wiesza się z reguły przy zapisie ostatnich zdjęć kiedy jest mało miejsca na karcie mimo iż producent zapewnia swobodną pracę na xD 512.zwłaszcza przy zapisywaniu plików w TIFFie. Lepiej przestrzegać zaleceń firmowych. Optio M20 robi serie , trzeba w menu nastawić na continuos-ikonka z trzema nakładającymi sie na siebbie prostokącikami. Życzę dobrych warunków i obiektów do focenia.
 
buladag Dołączył: 21 Paź 2006
ok. Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście tą "seryjkę" znalazłem :) A kartę 2GB postaram się od kogoś pożyczyć i przetestować :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach