emdek  Dołączył: 28 Sty 2007
Jak on to zrobil?
Tak sobie przegladam portfolio... i czy ktos z Was ma pomysly jak dojsc w Photoshopie do takiego efektu? http://onephoto.net/info.php3?id=200019 (i w ogole cale PF) - dobry warsztat chyba musi byc...
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
mnie w tego typu zdjęciach zastanawia jedno - jak się namawia ludzi, aby zgodzili się pozować :?: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Widziałem jak Fafniak robił fotkę staruszkowi. Tylko dlatego mu się to udało, bo staruszek był o lasce i nie zdążył odejść :-P
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
mnie w tego typu zdjęciach zastanawia jedno - jak się namawia ludzi, aby zgodzili się pozować

Pewnie pogadać z takim pół godziny nie wyjmując w ogóle aparatu. A potem ni z gruszki ni z pietruszki spytać czy mozna zrobic zdjęcie :mrgreen:
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
emdek, na CF jest temat "Obróbka ala Dragan" - może to nie jest tak samo ale jakaś analogia w tym będzie.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
djack, wydaje mnie się, że w pewnych przypadkach przed wyciągnięciem ni z gruszki ni z pietruszki aparatu wskazane jest wyciągnięcie ni z gruszki ni z pietruszki :-B albo :-B :-B :-B ;-)
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
 

emdek  Dołączył: 28 Sty 2007
Ło Jezusie...

W niedziele moze sie przez to przekopie :D Dzieki.. :) Ja tam reczna robote wole.. tylko zebym wiedzial czego oprocz rozjasniania i wyostrzania sie dotykac ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach