PK  Dołączył: 24 Maj 2008
blanchet napisał/a:
a już myśłałam, że zdjecia sobie pooglądam....

widać nie tylko ja nie umiem rozszyfrować prawdziwego znaczenia tytułów wątków :-P
to forum ma chyba najbardziej rozwinęty (
alkos napisał/a:
[...] koniobijczy[...]
) oftop w całej Sieci :-P
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
blanchet napisał/a:
a już myśłałam, że zdjecia sobie pooglądam....
Ja też. Ale tak utrącili ten pomysł, że aż boję się odzywać. :roll:
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
blanchet, sporo 6x6 pojawia się na aparaty.tradycyjne.net w dziale "galeria"
że o flickr nie wspomnę.. :-)
(no, a tym bardziej nie wypada mi własnego bloga reklamować.. ;-P )
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Kosmo, Twoje oglądam na Flickrze, ale tutaj miałyby swój własny, cichy zakątek. Możnaby napisać: "eee, ale brzydkie zdjęcia robisz" i nikt nie potraktowałby tego poważnie, a na Flickrze to strach. Jeszcze autor się obrazi. ;-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Pentagram, ee tam, mnie ciężko obrazić. Wal śmiało :-)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Kosmo, ale flickra oglądają różni ludzie, nie tylko nasi fotumowicze i po takim komentarzu, mogą uznać mnie za większego idiotę, niż jestem ;-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
hm, no to pozostaje faktycznie tutaj gdzieś zamieścić, chociaż ja zamieszczałem w swoim wątku fotograficznym, ale chyba wymarł śmiercią naturalną z braku komentarzy.. :-)
 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
dan napisał/a:
Jestem na nie.

Czy to wazne, czym zdjecie zostalo zrobione? Poza tym przejrzyj flikra - odestek gniotow 6x6 czy 6x7 jest na oko podobny jak z 35mm.


Fafniak napisał/a:
po co ? zeby jeszce jeden watek masturbacyjny powstal ?


Hmm... To po co te cale forum Pentaxa? Nie mozna by na fotografia-forum-najwieksze.pl.

Inna sprawa, ze samo wrzucanie zdjec MF to bez sensu, ale dodatkowo dyskusje okolozdjeciowe czemu nie?

Oczywiscie to taka moja luzna dygresja. Nie zdarzylo mi sie jeszcze fotografowac srednim formatem, wiec nie jestem w stanie powiedziec za wiele w tym temacie.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
[rK], wydaje mi się, że chłopakom chodziło o nie tworzenie kolejnej enklawy na modłę "MF jest super, reszta jest be.." raczej niż bycie przeciwnym dyskusji o fotografii. Ale może się mylę.

Natomiast podoba mi się również to, co powiedziałęś, że im więcej dyskusji okołozdjęciowych tym lepiej. (dla równowagi do wątków technicznych) :-)

PS. Ja tam MF lubię.. :-)
 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
Kosmo napisał/a:
[rK], wydaje mi się, że chłopakom chodziło o nie tworzenie kolejnej enklawy na modłę "MF jest super, reszta jest be.." raczej niż bycie przeciwnym dyskusji o fotografii. Ale może się mylę.


Czyli typowe zalozenie czegos z gory.

To co? Kto pierwszy zacznie? Tylko konstruktywnie.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Ja zacznę konstruktywnie:
[rK] robi świetne zdjęcia średnim formatem, wystarczy kliknąć na jego WWW, co serdecznie wszystkim polecam.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
[rK] napisał/a:

Czyli typowe zalozenie czegos z gory.

[rK], masz na myśli, że załozyłem z góry, o co chodzi chłopakom; czy masz na myśli, że chłopaki z góry założyli, że wątek o MF będzie "wątkiem masturbacyjnym"?
 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
xrog napisał/a:
Ja zacznę konstruktywnie:
[rK] robi świetne zdjęcia średnim formatem, wystarczy kliknąć na jego WWW, co serdecznie wszystkim polecam.


Mysle, ze to przejdzie bez echa. Ale to mile.

Kosmo napisał/a:
[rK], masz na myśli, że załozyłem z góry, o co chodzi chłopakom; czy masz na myśli, że chłopaki z góry założyli, że wątek o MF będzie "wątkiem masturbacyjnym"?


To drugie.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
[rK] napisał/a:
Mysle, ze to przejdzie bez echa.

nie przeszło - pooglądałem sobie, faktycznie są fajne
 

Pemigan  Dołączył: 24 Cze 2006
Ja bym chętnie pooglądał zdjęcia ze średnich obrazków - coś na wzór wątku bokeh. Fajnie by było obejrzeć możliwości i specyficzne cechy różnych aparatów i obiektywów średniego formatu. Osobiście robię na Start-B i ciekawi mnie jak taka Mamyia 7ii albo Rolleiflex SL66 obrazują świat.

Jeśli chodzi o oglądanie ciekawych fotografii to w tym wypadku nie ma dla mnie znaczenia czy to cyfra 35mm czy średni, więc nie widzę sensu otwierać kolejnej galerii dla ciekawych zdjęć akurat ze średniego formatu...
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Pemigan, właź na FLICKR, tam wpisz tag jaki CIę interesuje i będziesz miał wszystko, o czym mówisz

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach