paablof  Dołączył: 07 Maj 2006
o sądzicie o "TAMRON 28-200MM. F 1:3,8 - 5,6 ASPH. LD&q
jak w temacie... nie jest "za ciemny" ?? "Obiektyw wyposażony w szkła niskodyspresyjne oraz powłoki antyodblaskowe"..
może mozecie polecić mi miejsce w necie gdzie moge kupic jakie potretowy obiektyw?na allegro jest zbyt mały wybór moim zdaniem..
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
kup sobie pentaxa 135 3.5 - dobre szklo....- jest wlasnie na allegro....a ztym daj sobie spokoj
 

Canin  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
a ztym daj sobie spokoj

Jak do portretu to całkowita zgoda. Natomiast jest to całkiem fajne szkło do reportażu czy na inne imprezy rodzinne (a jak się go kupiło za 199zł to już całkiem fajne). Porównywałem go do kita pentaxowego - i wcale nie wypadł źle. Do stałki 135 pewnie mu daleko ale to tani zoom jest.
 

rami Dołączył: 04 Cze 2006
[quote="Canin"]
Fafniak napisał/a:
Natomiast jest to całkiem fajne szkło do reportażu


no nie wiem... chyba do pstrykania twarzy politykow, bo do takiego tradycyjnego reportazu, ze mozesz przyjechac i byc i poruszac sie tam, gdzie chcesz robic zdjecia, to jakas jasna stalke 24, 28, 35...
 

paablof  Dołączył: 07 Maj 2006
witam :-D
poszedłem za radą Fafiaka..i kupiłem szkiełko pentaxa z allegro..teraz czekam na przesyłke.. :lol:
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
paablof napisał/a:
witam :-D
poszedłem za radą Fafiaka..i kupiłem szkiełko pentaxa z allegro..teraz czekam na przesyłke.. :lol:

takie dlugie zoomy sa dosc slabe szkoda kasy ze stalki bedziesz zadowolony, zupelnie inna bajka
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
ja mam szklo z tematu - uzywam i nie szkoda mi go ;]
 

Canin  Dołączył: 19 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
uzywam i nie szkoda mi go ;]

tu mi czegoś brakuje - nie szkoda mi go wyrzucić, czy nie szkoda mi wydanych pieniędzy?
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
nie szkoda mi wydanych pieniedzy, bo moge go zabrac na bagna i jak utonie, to trudno. A jakosc po cropie jest zwyczajna. Jakos nie ma nic, do czego specjalnie mozna by sie przyczepic.
 

scati  Dołączył: 19 Kwi 2006
Też go używam.....ostatnio wziąłem go ze sobą na ślub i sprawdził się......

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach