pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
Kompakt analogowy - Pentax Espio 160 - albo brzydszy
Hej,

Wpadło mi dzisiaj do glowy, żeby zamiast taszczyć ze sobą w różne dziwne miejsca (np. na piwo) lustra i 100 szkieł to może zainwestowałbym w jakis analogowy kompakt ;)

I tak wpadło mi w oko o to:

Pentax Espio 160

http://www.allegro.pl/item689420036.html

Co o tym powiecie szanowna zgrai Pentaxowa ??
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tak w kwestii formalnej - baaardzo prosiłbym o pisanie czego dotyczy aukcja, którą ktoś linkuje w zapytaniu, najlepiej w temacie postu (pozwoliłem sobie dodać) - będzie zdeeecydowanie czytelniej, wiadomo będzie czego dotyczy pytanie a i ewentualnie przeszukiwać łatwiej. A taka aukcja to sobie zniknie po jakimś czasie i będzie wisiał taki wątek widmo :roll:

 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ochyda :-P
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
oj - to ż brzydki jak noc listopadowa to sam widze ;-) ale taki ma być!! żeby nikt się nie połaszczył...
 

Draca  Dołączyła: 12 Cze 2008
Tego nie znam ale mogę Ci polecić z używanych, bardzo fajny kompakt ROLLEI PREGO.
Swego czasu prawie pół pensji na niego wydałam, teraz na All można bardzo tanio dostać
;-)
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
za ładny... jakiś łach się na niego na pewno skusi... a ja często w tango idę ;)
 

Draca  Dołączyła: 12 Cze 2008
pawgra napisał/a:
za ładny...

:-)
pawgra trzeba było zaznaczyć w tytule postu .... Kompakt analogowy - szukam najbrzydszego :-)
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
uzupełniłem ;-)
 

Draca  Dołączyła: 12 Cze 2008
:-)
To zostaje do wyboru tylko jakiś Nikon ;-)
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
Kupiłem od Pawła Sobeckiego Pentax Efina na APS ;-) co za bajka... niestety jest "ładny" ;-)
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
pawgra napisał/a:
Pentax Efina


Ło, ho, ho.. ale kosmos.
Szkoda, że to APS o-(

A niech Cie! W dodatku leży taki na Allegro... ale na co mi aparat na APS o-(
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
ano ;-) i jakoś chętnych nie ma... mam w 3city źródełko filmów na APS więc się nie bardzo martwię. jeden już załadowany i się zaraz kończy. No i ten tryb panoramy - bajeczka...
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
A jakiś większy wybór albo w bardziej ludzkiej cenie niż na allegro?
Bo tak tylko Nexia 25kl za 13zl i 40kl za 18zl... no i czy w labie nie będzie problemu z wołaniem?

Szkoda, że APS umarł o-\
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
w Gdyni są 2 laby które wołają APS - nie powinno być problemu, z tym, że nie wiem jak z jakością... Jeśli chodzi o filmy - to ten koleś który wystawia na ALL ma dużo więcej pozycji których nie wystawia ;-) i po bardziej ludzkich cenach...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach