noncyh  Dołączył: 05 Sie 2009
mily napisał/a:
a ktos zamawial z macodirect? j


ja zamawiam tam od 2 lat - bezproblemowo - wszystkie filmy dostałem z terminem do 2011r - robię na rolleiach, podobnie jak ilfordy i inne neopany które tam zamawiam - jedyny minus to były Fomapan R 100 termin maja do 12.2009 - ale dzwoniłem i powiedzieli ze to była pomyłka :-/ a i Agfa Scala calkiem tania :) była po 20 euro za 5 rolek
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Wiecie moze, czy gdzies dostane Triksa, HP5 lub Neopana 400 w szpuli 30,5 metra, taniej niz 45 dolarow? Tyle kosztuje HP5 w bhphotovideo. Jesli nie, to bede chyba sobie cos sciagal Polamerem i gdyby ktos chcial sie dolaczyc, to zapraszam.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
to bede chyba sobie cos sciagal Polamerem


A co to? Jak to?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
A co to? Jak to?
Taka polska firma wysylkowa z Chicago. Kupujesz cos w Stanach, wysylasz na adres polamera, a oni to wysylyja do Polski. Mozna sobie nazbierac zakupow z kilku sklepow, a oni to wrzuca do jednej wielkiej paki. Stosunkowo niewysokie koszty wysylki i jest opcja morska.

http://polameronline.com
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
łoł, rzeczywiscie tanizna. Szkoda ze nie ma Eiramer'u ;-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Wiecie moze, czy gdzies dostane Triksa, HP5 lub Neopana 400 w szpuli 30,5 metra, taniej niz 45 dolarow? Tyle kosztuje HP5 w bhphotovideo. Jesli nie, to bede chyba sobie cos sciagal Polamerem i gdyby ktos chcial sie dolaczyc, to zapraszam.


ja bym się dołączył, ale nie na HP5 - kodak albo fuji ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla napisał/a:
ja bym się dołączył, ale nie na HP5 - kodak albo fuji ;-)
No wlasnie w tym problem, ze Kodak wszedzie out of stock, a fuji jak jest, to drogo, a zreszta i tak nie ma :-P
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
w polsce coś kodak też trochę out of stock.. ciekawe, czy spóźnione dostawy czy wczesne bankructwo :-o
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
ee chyba nie. Wszystko inne dostepne od reki - od 135 po szitki 4x5". Tylko te szpule od jakiegos juz czasu wyszly.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
dzerry, ja bym się podłączył pod Trix w szpulce

ps. dzięki za skany
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
http://www.efkafoto.com.pl/filmy.html

nie wiem czy to aktualna oferta, ale może warto zapytać.
Hp5 w szpuli za 199 zł, myślę że po doliczeniu przesyłki do 45 dolarów, wyjdzie podobnie.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
ten sklep jest do dupy za przeproszeniem, 4 dni temu zrobiłem zamówienie i od tego czasu zero odpowiedzi. Telefony wyłączone albo zajęte.

Aż wsiadłem w autobus i pojechałem kupić te 30 rolek do pana Piotra :-P
 

temol  Dołączył: 01 Cze 2007
dzerry napisał/a:
Jesli nie, to bede chyba sobie cos sciagal Polamerem i gdyby ktos chcial sie dolaczyc, to zapraszam.


Ja bym sie skusil na szpule trixa (jak sie pojawi na stanie). No chyba, ze ktos wie gdzie tanio wp PL zakupic...

T.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Cytat
Hp5 w szpuli za 199 zł, myślę że po doliczeniu przesyłki do 45 dolarów, wyjdzie podobnie.
Drogo. Przeciez nie kupowalbym jednej szpuli i placil za przesylke do Polski. W Stanach bede kupowal przez kogos, wczesniej czy pozniej ktos tam pojedzie, albo kupie wieksza ilosc i cena za przesylke ladnie sie rozlozy.

Zamowie testowo tego triksa i zobaczymy co sie bedzie dzialo. Moze dojdzie.
 

boberski  Dołączył: 18 Cze 2008
guerilla napisał/a:
ten sklep jest do dupy za przeproszeniem, 4 dni temu zrobiłem zamówienie i od tego czasu zero odpowiedzi. Telefony wyłączone albo zajęte.



Facet jakieś kłopoty lokalowe ma.Ja kontaktowałem się pod koniec sierpnia i jakoś tydzień temu znów ale słyszę tylko ze za tydzień powinien mieć już wszystko dograne chodź w sierpniu twierdził to samo :-/ Przez telefon mówił mi ze ceny ulegną zmianie ( na bank foma) ale i tak reszta w miarę konkurencyjna.
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
dzerry napisał/a:
wczesniej czy pozniej ktos tam pojedzie, albo kupie wieksza ilosc i cena za przesylke ladnie sie rozlozy.


jeśli możesz czekać, to spoko.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja też bym się chętnie podłączył pod takie szpulowanie. Zaczynam mieć za duży przerób, by bawić się w rolki.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
jorge.martinez napisał/a:
Ja też bym się chętnie podłączył pod takie szpulowanie. Zaczynam mieć za duży przerób, by bawić się w rolki.


dopiero szpule to jest zabawa :) właściwie to się nie opłaca, bawić w szpule, tylko jeśli pracujesz w swoim mieście codziennie.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla, dlaczego? Mozna sobie przeciez nawinac ile Ci tam potrzeba. Nawiniecie 10 rolek zajmuje mi max 5 minut. A propos, gdyby ktos potrzebowal, to na angielskim ebayu jest wlasnie taka sluszna nawijarka za grosze.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Dlatego, że jak gdzieś jedziesz to przecież nie będziesz brał szpuli do plecaka ..?

poza tym notorycznie nawijałem po 50-60 klatek i mi się motor zacinał w PZ20 :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach