Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Iza napisał/a:
Jarek, długo jeszcze będziesz mnie trzymał w napięciu?
Jeszcze trzy dni. Później napięcie powino samo opaść.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Moi drodzy, nie otrzymałam nadal żadnych nowych skanów. Ponieważ mam jeszcze na stanie 5 sztuk, to przez tyle tygodni będę ciągnęła zabawę. Jeśli będziecie chcieli bawić się dalej, przysyłajcie proszę skany, jeśli nie - trudno.

Jarek Dabrowski napisał/a:
Jeszcze trzy dni. Później napięcie powino samo opaść.
Kurczę, Jarek, skąd Ty wiesz takie rzeczy? :roll:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Iza, ja bym mogla cos podelsac, ale potrzebuje takiej instrukcji do VueScana "dla gospodyn domowych", bo ni w zab nie rozumiem...
Czy co ustawic i gdzie. Dokladnie... A nie tylko, ze np 16bit tiff - wurg...

[ Dodano: 2009-11-02, 21:25 ]
Iza napisał/a:
Kurczę, Jarek, skąd Ty wiesz takie rzeczy?

Pewnie mu Trefelek powiedzial... wiesz - faceci to nawieksi plotkarze.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
mygosia napisał/a:
potrzebuje takiej instrukcji do VueScana "dla gospodyn domowych", bo ni w zab nie rozumiem...
No ja Cię rozumiem, że Ty nie rozumiesz, ale ja Ci niestety nie pomogę, bo też nie rozumiem. Może któryś z kolegów bardziej obeznanych mógłby pomóc Gosi uratować Pleśń Czelendż :?:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zrzut ekranu co gdzie zaznaczyć, oczywiście bez wymądrzania się po co :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
faceci to nawieksi plotkarze
No, taki Colin Jackson na przyklad.

[ Dodano: 2009-11-02, 21:38 ]
Ja już rozwinąłem negatywy - ale mi się dzisiaj odechciało skanować.
Coś podeślę, na pewno.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
No i tak jak myślałam - zero aktów męskich. W ogóle gdyby nie mateo_m, który dzielnie podsyła co jakiś czas skany, to PC już by nie istniało. Bardzo proszę o przysyłanie nowych skanów :-B
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Iza, bo wymagania co do skanu są wygórowane(i nie chodzi mi o sam kadr) :-P
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
pawelek-79, takie zasady ustalił alkos i ja nie będę z nim dyskutować na ten temat, ponieważ jest on na forum chyba największym autorytetem jeśli chodzi o skanowanie. Ja tutaj jestem tylko od czarnej roboty ;-)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Akurat do tej zabawy to zasady możnaby trochę poluzować :-P
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Nieśmiało się przypominam i ładnie proszę o nadsyłanie kolejnych skanów.
Dziękuję za uwagę :-D
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Mam jeszcze 5 skanów, czyli przed nami 5 tygodni zabawy. Jeśli ma ktoś taką możliwość, to proszę o podesłanie kilku zdjęć. Liczę na Was :-D

Regulamin PC napisał/a:
6. Proszę nadsyłać również skany, które będzie można wykorzystać w kolejnych odcinkach zabawy na ten sam adres:
PlesnCzelendz // małpeczka // pentax.org.pl. Skany muszą być zrobione jako slajd, w 16 bit linear w sofcie minolty albo RAW z vuescana, opublikowane w 16bit TIFFie, spakowane rarem i nazwane: PC_skan_nick . W przypadku jednego skanu nazwa TIFFa i rara taka sama. W przypadku przesyłania większej ilości zdjęć proszę o nazywanie TIFFów wg wzoru: PC_skan_nick_numer. Tytuł maila: Pleśń Czelendż_propozycja. Nadesłane skany będą weryfikowane przez alkosa pod kątem przydatności do konkursu.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Ponawiam prośbę, bo znów zaczyna brakować skanów.
Dziękuję przy okazji tym, którzy do tej pory udostępnili swoje pliki do zabawy :-B
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Mam już tylko dwa pliki w zapasie. Jeśli ktoś ma możliwość, to proszę o podesłanie swoich skanów :-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
No i znów mi tylko dwa pliki zostały. Proszę wszystkich chętnych o podsyłanie swoich skanów do Pleśń Czelendż :-D

 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
No i został już tylko jeden plik, także grozi nam przymusowe zamknięcie zabawy :-/
Będę wdzięczna, jeśli komuś udałoby się jednak coś podesłać w ciągu najbliższego tygodnia :-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Chociaż koleżanka nyanko nas poratowała (serdeczne dzięki :-D ), to prośba o skany nadal aktualna. Jak ktoś może, to proszę coś przysłać - mam już tylko jeden w zapasie.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
A ja do znudzenia swoje: został jeden plik. Jak możecie, to przysyłajcie :-D
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Chciałam tylko zakomunikować, że jak nie otrzymam do jutra żadnych skanów, to Pleśń Czelendż zostanie zawieszone na czas nieokreślony.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Jako ze jutro mój skaner powróci , zapytowywuję czy inne formaty ciąć do 2:3 czy skanować w oryginalnych ( kwadrat 6x7 ) ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach