Czy uważasz, że możemy zaakceptować taki banner we flash, czy też administracja powinna przycisnąć przedstawicieli Hoya-Pentax i coś zmienić? Link do bannera: http://www.pentax.org.pl/S_01.html
tak, akceptuję taki flash-banner
21% Complete
12 (21%)
nie akceptuję, powinna być nazwa Pentax
78% Complete
43 (78%)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Korba napisał/a:
mygosia, gdzie się podział Twój śliczny wczorajszy awatar?


W pewnych sprawach lepiej zostawić pewien niedosyt, niż przesyt.

Zaraz wrzucę nowy - wersję wiosenno-letnią. Z lat kiedy miałam jeszcze włosy półmetra dłuższe niż teraz ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia, apropos Twojego avatara to zapraszam do "IVPPD - atrakcje" bo dostałem odpowiedź z hotelu odnośnie koników w okolicy :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Już lecem ;-)
 

tm  Dołączył: 14 Sie 2006
Odnośnie ankiety:
Zagłosowałem za logiem Pentax, ale w obecnym stanie mnie jest wszystko jedno. W końcu to tylko skrawek pikseli u góry strony.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
A tak z innej beczki.
Czy wogóle można wstawiać Flasha w to miejsce?
Mam bowiem pomysł na Flasha, tylko nie jestem pewien, czy warto się za to zabierać.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu, musiał by mało ważyć [tak do 70kb, góra 100kb], a co do samego wstawiania to się da, po drobnej modyfikacji kodu. Tylko trzeba zrobić testy wdrożeniowe...]. W sumie nie wiem czy warto się w to bawić.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
E no, kolorowi, pozwólcie Michowi postawić tę flaszkę, plizzzz.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
OKO. Pomyślę, choć te 100kb trochę ogranicza - najprawdopodobniej wstępny pomysł odpada (chciałem zrobić animację składającego się pleśniaka: od bebechów do przykręcenia słoika). Tymczasem pozostańmy przy tym, co mamy, jak cośwymyślę, to zaatakuję jakiegoś brązowego.
Przy okazji.
Kiedy ten wątek wylatuje w kosmos?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Kiedy ten wątek wylatuje w kosmos?
jak się skończy prima aprilisowe gadanie, czyli około 31 marca...

Michu, teoretycznie animacja może mieć nawet 5MB, ale chodzi o czas ładowania się tejże i transfer jaki pójdzie na to, a ilość wyświetleń forum wg statystyk powoduje pionowe ułożenie się czupryny, coś na wzór fryzury Einstein'a. :mrgreen: , powinniśmy ogranicać wodotryski.

Sam pomysł opisanej przez Ciebie animacji jest świetny. Może zatem będzie takowa jako preloader, taki jak tu:
LINK
z tym, że bardziej dynamiczny :-P

[ Dodano: 2007-04-02, 15:16 ]
oczywiście, jak już Hoya nam zasponsoruje serwer, to się nie musimy ograniczać i można wrzucić na forum (ale i tak powstanie problem taki, że niektórzy mają wolne łącza... i czas ładowania się dużej animacji ich... rozwścieczy?)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiem, że musimy ograniczać zrzeranie zasobów. I dlatego w żaden sposób nie neguję owej wielkości. A po prostu zacienki jestem, by robić animacje mało ważące. Ale pomyślę nad czymś innym.
Tak na szybko: Mygosia przebrana za Spinnera pląsająca między Jarkiem i Żorżem, przy czym Jarek ubrany jest tylko w pończochy podciągnięte do szyi a Żorż w stringi i czapkę uszatkę.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Jarek ubrany jest tylko w pończochy podciągnięte do szyi
Fizycznie niewykonalne.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jarek Dabrowski, Witaj, szkoda, że Cię wczoraj nie było. Wiele straciłeś.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Zdecydowanie uważam, że Jarek powinien być w skarpetkach zrobionych z wełny z owiec Fafniaka. Zapomniałeś o Trefie i jego koszuli. Niestety nie mam pomysłu na ten fragment stroju. :evilsmile:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Fizycznie niewykonalne.
Zależy od rozmiaru i szczerych chęci. Już ja bym Ci je podciągnął...

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu, jeśli dobrze znasz action scripta i masz duuuzo czasu na taką zabawę, to można napisać mało ważącą animację właśnie w AS. Wszystko to kwestia znajomości matematyki...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Zależy od rozmiaru i szczerych chęci. Już ja bym Ci je podciągnął...
Michu, czy ty kiedykolwiek miałeś na sobie pończochy?

[ Dodano: 2007-04-02, 09:42 ]
emigrant napisał/a:
szkoda, że Cię wczoraj nie było. Wiele straciłeś.
Mógłbyś streścić w paru słowach?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ja niestety się nie podejmuję pisania w AS na takim poziomie, bo zamiast składającego się pleśniaka wyjdzie pewnie kilka prostopadłościanów i stożek jeden na drugim, walec wciśnięty między nie, a wszystko zupelnie nie przypominające korpusu ze szkłem (aha, walec pewnie nie miałby warunku stopu, więc obroty należałyby do zakresu 0 :mrgreen: +oo)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Matematyki? Ja nadal mam kłopoty z tabliczką dodawania. I nie wiedziałem, że AntiShake ma możliwość robienia animacji. Jednak - jak widać - Minolta jest lepsza od nas.
Właśnie Jarek - szkoda, że Cię z nami nie było. Wszyscy bardzo za Tobą tęskniliśmy, a już ja to chyba normalnie najbardziej.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dada napisał/a:
Zapomniałeś o Trefie i jego koszuli. Niestety nie mam pomysłu na ten fragment stroju. :evilsmile:
mam się podcierać koszulą czy krawatem??? tak zdjęcie ze mną w roli głównej odebrał wczoraj Michu
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Mógłbyś streścić w paru słowach?

Tego się nie da tak łatwo...
Zaczęło się od tego, że rano zobaczyłem Ciebie, ale zdziwiła mnie stopka: Yakumo... itd. :lol: :lol: :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach