wiktor33  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ostrzeżenia
Dostałem czerwony pasek od kolegi Fafniaka, za wyrażenie odmiennej opinii zaczynającej się od "G...(uzik) prawda". Czuję się pokrzywdzony, zwłaszcza, że jestem na forum od wielu lat, (jeszcze z osw), włożyłem w stronę spory udział finansowy i zawsze staram się służyć innym swoją wiedzą jak najlepiej. Wykorzystywanie władzy przez moderatora do osobistych porachunków uważam za nieetyczne.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dostałeś dwa paski ode mnie, za sprowadzenie dyskusji poniżej poziomu forum. Zauważ, że "(uzik)" w oryginalnym poście nie było.

To nic osobistego.


Wesołych Świąt,
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
wiktor33 napisał/a:
Dostałem czerwony pasek od kolegi Fafniaka,
:shock:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
wiktor33, nie rozsiewaj informacji, ktore nie sa prawda:
- po pierwsze nie dostales od Fafniaka
- po drugie - nie dostales za odmienna opinie, ale za malo kulturalne slowa, ktorych uzyles [osobiscie poczulam sie zniesmaczona]
- po trzecie - to ze jestes od wielu lat i lozyles finansowo na forum nie zwalnia Cie od przestrzegania regulaminu, a piszac tego posta lamiesz go po raz drugi.

Rowniez wesolych.
 

wiktor33  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak, najmocniej przepraszam, palę się ze wstydu. Przepraszam wszystkich za zniesmaczenie. Poniosło mnie, Alkos. Wybacz, proszę.
Wesołej Choinki i Szczęśliwego Nowego Roku.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Pal licho choinkę...
:-B

:-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
:-B :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
wiktor33 napisał/a:
Fafniak, najmocniej przepraszam, palę się ze wstydu. Przepraszam wszystkich za zniesmaczenie. Poniosło mnie, Alkos. Wybacz, proszę.
Wesołej Choinki i Szczęśliwego Nowego Roku.

I takie podejście mi się bardzo podoba. wiktor33 tak trzymaj dalej. Pzdr.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach