xylus  Dołączył: 13 Sty 2007
ładowarki na 2 baterie CR-V3
Czy w ogóle istnieją ładowarki na 2 baterie CR-V3? Chciałbym zastąpić nimi typowe AA w deesie mojej żonki, ale jak pomyślę o ładowniu ich na raty - pojedynczo, to mi się tego pomysłu odechciewa...
 

bigbunghole  Dołączył: 23 Maj 2006
Jestem fanem crv3:) Szukałem i nie widziałem takich ładowarek. Te porządniejsze (i droższe) crv3 są sprzedawane zazwyczaj z ładowarkami pojedynczymi, a taniochy (pemium-gold itp) nie warto kupować bo efekt jest gorszy niż z NIMH, wiem bo przerabiałem. Ja kupiłem najpierw jeden zestaw hahnel aku+ładowarka, a ładowara fajna, bo można ładować z sieci, z samochodu i z kompa przez usb. Wtyczka ładowarki mini-usb pasuje do zasilania fotobanku digimate, więc odpada wożenie zasilacza od fotobanku. Póki co miałem ekstra zasilanie całodniowe do optio 43WR na kajaku. Potem kombinowałem gdzie by tu kupić drugi taki sam aku bez ładowarki i znalazłem dopiero na ebayu - różnica w cenie nie uzasadniała różnicy w wygodzie użytkowania:) Zakładając wakacyjno/wyprawowe używanie, gdzie cały dzień łazisz i pstrykasz, na wieczór wracasz, wrzucasz aku do ładowania i walisz się spać - te dwie dychy różnicy w cenie są mniej warte niż godzina snu po całym dniu dreptania w górach. Kiedy to do mnie doterło, po prostu kupiłem drugi zestaw aku+ładowarka:)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach