wwwoytek  Dołączył: 10 Kwi 2007
El-Nikkor 1:4/40 zna ktoś?
dobry będzie do małego obrazka?
 
xonil  Dołączył: 24 Wrz 2006
Ja mam ten obiektyw.

Robię na nim powiększenia 30X40 cm. Jakość bardzo dobra. Zazwyczaj przysłaniam do f8.
zdecydowanie polecam.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
czy mnie się zdaje czy ten obiektyw jest jednym z ulubionych na pl.rec.foto, żeby nie powiedzieć, że jest na tej grupie uważany za jeden z najlepszych?? :roll: czy się mi coś pokićkało? :roll: alkos, oddaje Ci głos ;-)

[ Dodano: 2007-04-11, 14:57 ]
.... aaa zapomniałem, że Ty przecież skanujesz jeno :oops: :->
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
czy się mi coś pokićkało?


Chyba go lubia, chociaz moze sie cos zmienilo - dawno nie czytalem ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Chyba go lubia, chociaz moze się cos zmienilo


Glowny oredownik poszedl w nielaske i niebyt razem z Dederko, to pewnie i to sie zupelnie przypadkiem zmienilo ;-)

dz.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
No wlasnie, co z tym nowym wydaniem Dederki? Jakie sa opinie?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Glowny oredownik poszedl w nielaske


W koncu? Bo juz pare razy odchodzil...

dan napisał/a:
No wlasnie, co z tym nowym wydaniem Dederki? Jakie sa opinie?


Ja tylko pamietam, jak zglosil prosbe do narodu o darmowe fotki na ilustracje... I jeszcze sie burzyl gdy mu wypominalem, ze powinny byc chociaz nieco bardziej profesjonalne... Zawodowiec, kuzwa...
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
No to pieknie...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Czarek [Wawa] obecnie chyba już nie ma potrzeby pisywania na pl.rec.foto, bo handluje przez własny sklep w necie.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
bo handluje przez własny sklep w necie.


Ciekawe czy sam sie tym zajal czy zatrudnil zawodowca* :shock:



* kto go czytal ten wie...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Ciekawe czy sam się tym zajal czy zatrudnil zawodowca*
Zatrudnił zawodowca, ale efekt jest taki, jakby sam się tym zajął.

http://fotosklepik.pl/
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Baner rox! :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
http://fotosklepik.pl/ind...oduct&prod_id=2 taaaaa. Żałosne. Ceny chore, nie znosze takich naciągaczy psłędo znawców... tu przerwę co by nie użyć ciągu słów uznawanych za nieprzyzwoite. :evil:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
awakqwq, to raczej zart jakis. Ostatni egzemplarz wystawiony zeby ludzi wkurzyc. Sprzedawca wie, ze i tak nikt nie kupi go za 999 zl.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Awakqwq, Dan, mylicie się. Po prostu budowa tego sklepu ma tak, że każda wystawiona pozycja może zostać sprzedana. Cóż, kretynizm. Sam pilnuję dwóch sklepów zbudowanych na tym silniku i wiem jak bardzo jest to irytujące. Fakt, że w momencie wyprzedaży książek, ja daję cenę "0" i dopisek "Nakład chwilowo wyczerpany", ale to nie zmienia faktu, że znajdują się intelektualiści mimo to próbujący kupić taką pozycję.
Ale banner i grafikę ma mistrzowskie, to fakt.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dajcie spokoj biednemu Lolkowi ;-) A tak a propos, widzieliscie kiedys jego zdjecia? Ja bylem nawet na slajdowisko i na dwa magazynki, nie mial ani jednej dobrej klatki - sam z rozbrajaca nonszalanacja przyznal, ze gnioty ;-) Podobno dobre pokazuje tylko jak przyjdziesz do domu ;-)

dz.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry, to nie wiedziałeś, że dobre zdjęcia się zużywają od oglądania? Swojom sztukiem cza szanować! :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach