Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Samsung w natarciu!
Pentaxiarze,
w dniu 4.07.2006 ma byc dniem wejscia nowych Samsungow, teraz sie zacznie
http://www.samsung-nv.pl/
Pozdrawiam
Alek
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
taaa ale oco chodzi.....
puszka 10 mpix za 2000 ? :evil: (a moze nowa mikrofala ? )
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
aaa może mikrofala z wbudowanym aparatem fotograficznym? przy każdym naciśnięciu przycisku otwierającego drzwiczki zrobi zdjęcie - dzięki temu będziemy mogli stwierdzić kto z rodziny podkrada nam śniadanie :idea:

[ Dodano: 2006-06-12, 14:48 ]
ale ciekawe jest, że nie ma nigdzie nawet pół przecieku co to może być :-o
 
baksiq  Dołączył: 15 Maj 2006
Super. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa, dlaczego w tytule strony jest "countdown" skoro przy odświeżaniu liczba się zwiększa....
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Witam
baksiq napisał/a:
Super. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa, dlaczego w tytule strony jest "countdown" skoro przy odświeżaniu liczba się zwiększa....


Zwiększa się liczba odwiedzin :mrgreen: , a czas maleje....

Pozdrawiam
Marucha
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Zastanawiam się czy to wielkie wydarzenie to przypadkiem nie będzie premiera K100D w wersji Samsung Taki GX-K100D :mrgreen:

Przy okazji jak Pentax K100D będzie z kitem w cenie załóżmy 2800 zł to taki GX-1S (DS2) będzie chyba musiał kosztować max 2000 zł z obiektywem, a co z Samsungiem GX-1L?? (może na reszcie lustra cyfrowe spadną poniżej 2k)

Pozdrawiam
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
to taki GX-1S (DS2) będzie chyba musiał kosztować max 2000 zł z obiektywem


Mam nadzieję, bo w serwisie powiedzieli mi, ze jak padła płyta głowna w moim DS, to koszt naprawy wyniesie ok.2000zł :-(
 
chemik  Dołączył: 29 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Mam nadzieję, bo w serwisie powiedzieli mi, ze jak padła płyta główna w moim DS, to koszt naprawy wyniesie ok.2000zł


Oł szit... dużo trochę.

A ceny - oby spadły - w końcu dla nas lepiej :-)

awakqwq napisał/a:
Zastanawiam się czy to wielkie wydarzenie to przypadkiem nie będzie premiera K100D w wersji Samsung Taki GX-K100D


Czemu nie - ja jestem za. Choć sprzętu narazie nie zmieniam - 1S spełnia moje oczekiwania :-P
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
argawen napisał/a:
awakqwq napisał/a:
to taki GX-1S (DS2) będzie chyba musiał kosztować max 2000 zł z obiektywem


Mam nadzieję, bo w serwisie powiedzieli mi, ze jak padła płyta głowna w moim DS, to koszt naprawy wyniesie ok.2000zł :-(

Strasznie duzo.....:( Ehh czasy manuali to bylo to a dzis sama elektronika..
Oby sie skonczylo na jakiejs malej naprawie!
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Mam nadzieję, bo w serwisie powiedzieli mi, ze jak padła płyta głowna w moim DS, to koszt naprawy wyniesie ok.2000zł :-(

Uuuu... oby nie. Pamietam jak Spinnerowi oddawalem F100 do naprawy i okazalo sie, ze padla glowna plyta - 1100 zl za wymiane. Dostalem potem z powrotem uszkodzona plyte i tego sie nie naprawia - pare ukladow scalonych na plytkach polaczonych wielozylowymi elastycznymi tasmami, zeby to upchnac w aparacie. Mysle, ze w cyfrance elektroniki jest automatycznie jeszcze wiecej to i moze kosztowac drozej. Ale trzymam kciuki, zeby tak jednak nie bylo!
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Ale trzymam kciuki, zeby tak jednak nie bylo!


Ja także :-) .
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
(może na reszcie lustra cyfrowe spadną poniżej 2k)



he?? ja deela w marcu kupilem za 1800, wiec troche nie rozumiem tego nareszcie...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Cytat
Czemu nie - ja jestem za. Choć sprzętu narazie nie zmieniam - 1S spełnia moje oczekiwania
chemik źle mnie zrozumiałeś, ja nie mam nic przeciwko zastanawiam się po prostu nad taką możliwiością i tyle. Dla mnie ważna jest kompatybilność z obiektywami manualnymi i duży wizjer, a czy logo będzie Samsung czy Pentax (pod warunkiem że Samsunga mozna zauważalnie taniej kupić :-) ) jest mi obojętne i kupię Samsunga. Logo liczy się tylko wtedy gdyby aparaty były w tej samej cenie :mrgreen:

pozdrawiam

edit
l_uka napisał/a:
he?? ja deela w marcu kupilem za 1800, wiec troche nie rozumiem tego nareszcie...
l_uka a czy zakupiony aparat był kupowany w Polsce (z uwzględnieniem opłat) i czy był to zestaw z Kitem, czy samo body??
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
a czy zakupiony aparat był kupowany w Polsce (z uwzględnieniem opłat) i czy był to zestaw z Kitem, czy samo body??




kupiony w Polsce, z gwarancja od apollo. Z tira tez nie spadl - zapewniam. Poszedlem do sklepu i kupilem - dokladnie to w aster-foto, ktore mijam co najmniej dwa razy w tygodniu. Samo body - kit kosztowal tyle co i teraz, czyli ok 500pln.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hehe, a ja przypominam, ze jeszcze kilka lat temu kit MZ-6 z FA 28-90 kosztowal w sklepie bez specjalnych promocji 1999 zl. Teraz za podobna cene mamy Dla z kitem - zarowno korpus jak i szklo sa bardziej funkcjonalne od kita MZ-6. Czyli praktycznie ceny cyfrowek juz sie zrownaly z cenami analogow.
 
chemik  Dołączył: 29 Kwi 2006
Dla mnie tam logo na body znaczenia nie ma ;-)
A przynajmniej fajnie jest pogadać z ludźmi, którzy twierdzą, że na świecie jest tylko C (siarka) lub N (azot) ;-)

Co do cen to ja w wyjątkowej promocji w MM dostałem 1S za 2200 zł ;-)

Pozdrawiam

PS. (tak trochę OT)
Będę miał na dniach możliwość wreszcie sprawdzić czy Samsung "obsłuży" lampę przez TTL - wnioskami podzielę się na forum.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Wiatm

chemik napisał/a:
A przynajmniej fajnie jest pogadać z ludźmi, którzy twierdzą, że na świecie jest tylko C (siarka) lub N (azot) ;-)


No Panie Chemik - C to węgiel...
Taki związek z CN (np. KCN) to dość toksyczny jest :mrgreen:

Pozdrawiam
Marucha
 
chemik  Dołączył: 29 Kwi 2006
Cytat
No Panie Chemik - C to węgiel...

No właśnie też mi się tak wydawało - dla pewności wpisałem w googlach to wikipedia mi wyrzuciła siarkę... - chyba literówka wpadła ;-)

[EDIT]
A co dopiero związek CKM w postaci stałej na półce w kiosku ;-)

PS.
Dobra - idę spać głupoty wypisuję ;-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jakby tak GX-1S + kit spadł poniżej 2000 zł to by było super. Może bym go wreszcie kupił
chemik napisał/a:
Co do cen to ja w wyjątkowej promocji w MM dostałem 1S za 2200 zł

Niestety wrocławskie MM nie są chętne do takich promocji (1S kosztuke tam około 3000 zł o ile dobrze pamietam)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
l_uka napisał/a:
kupiony w Polsce, z gwarancja od apollo. Z tira tez nie spadl - zapewniam. Poszedlem do sklepu i kupilem - dokladnie to w aster-foto, ktore mijam co najmniej dwa razy w tygodniu. Samo body - kit kosztowal tyle co i teraz, czyli ok 500pln.

l_uka bynajmiej w moim pytaniu nie sugerowałem że twój aparat "spadł z tita". :mrgreen: Chyba się nie zrozumieliśmy, ja mówię o takiej sytuacji gdy zestaw kitowy będzie dostępny w polskich sklepach za mniej niż 2k. Obecnie puszke nikona d50 tez pododbno można nabyć za mniej niż 2k.

pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach