alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
poza tym notorycznie nawijałem po 50-60 klatek


No i po co? :-P Czterdziesci klików na ładowarce i tniesz.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla napisał/a:
Dlatego, że jak gdzieś jedziesz to przecież nie będziesz brał szpuli do plecaka ..?
No ale przeciez pisze. Przed wyjazdem nawijasz sobie ile trzeba i juz. Ja tak zawsze robie i jakos zyje. Ze szpuli wychodzi 18 filmow - to mozna nawet za jednym posiedzeniem nawinac.

guerilla napisał/a:
poza tym notorycznie nawijałem po 50-60 klatek i mi się motor zacinał w PZ20 :mrgreen:
A ja notorycznie nawijam 37 klatek, co do jednej, i nie musze liczyc zadnych klikniec, a i dokladnie widze ile mi filmu jeszcze zostalo w ladowarce :-P



Temat o ladowarkach tutaj: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=329489#329489
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
wszystko fajnie, tylko nie da się w naszym kraju kupić porządnego filmu na roli ..

a poza tym, w lutym jadę do maroka - nie wezmę ze sobą roli przecież.. a kupować 30-40 pudełeczek? przestanie się kalkulować ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jeśli będzie akcja kupowania szpulek (z naciskiem na TRI-Xa) to proszę mnie dopisać do listy :!:
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Guerilla, masz na myśli kasetki? Ktoś tu się zarzekał, że w labach można tego dostać na kilogramy gratis. A jeżeli chodzi Ci o pudełeczka na kasetki... no to chyba ich brak nie jest jakąś tragedią, jeżeli możesz kupić np. plastikowe pudełko na drugie śniadanie. Na zbiorczy wielopak - jak znalazł. ;-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
thrackan napisał/a:
Ktoś tu się zarzekał, że w labach można tego dostać na kilogramy gratis.
Tref mówił, że jeszcze do niedawna tak było, ale zaczyna być z tym coraz gorzej.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Iza napisał/a:
Tref mówił, że jeszcze do niedawna tak było, ale zaczyna być z tym coraz gorzej.
To moze Warszawa jest taka swiatowa i juz calkiem na cyfre przeszla, bo u mnie we wszystkich okolicznych labach dostaje do grzebania wielkie kartony z kasetkami.

[ Dodano: 2009-10-01, 14:49 ]
A co wyscie sie tak na tego triksa uwzieli? :-P Nie ma i prawdopodobnie nie bedzie :-/
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
A nieee, no to nie tak, że dostać nie można, tylko, że mniej trochę.

[ Dodano: 2009-10-01, 14:50 ]
dzerry napisał/a:
Nie ma i prawdopodobnie nie bedzie
Jak sprzedawca w sklepie za komuny :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ooops, nie wiem jak to mozliwe, ale wyglada na to, ze jednak w Adoramie nagle tri-x jest dostepny :shock:
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Ooops, nie wiem jak to mozliwe, ale wyglada na to, ze jednak w Adoramie nagle tri-x jest dostepny :shock:

bierzemy ?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Do boooju! Do boooju! .... już widzę te nagłówki w gazetach w USA: "Polacy masowo wykupują TRI-Xa!!!" ... jakby co to jedną roleczkę proszę!
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
a ja dwie rolki od razu wezmę chyba..

ale co z zaświetleniem przez jakieś skanery ? statkiem popłynie.. ?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla napisał/a:
statkiem popłynie.. ?
No chyab statkiem. Mysle, ze warto poczekac. Zaloze nowy temat z akcja.
 

z_miodem  Dołączył: 28 Paź 2008
tri-x 400, 135-36 w cenie Ł2,71 za rolke

http://www.calumetphoto.co.uk/item/153-258H/
 

morosa  Dołączył: 22 Paź 2006
aktualna lista internetowych sklepów w PL: http://www.matowka.com
 
bzita  Dołączył: 21 Wrz 2011
Czy znacie moze miejsce w Toruniu, gdzie dostane film srednioformatowy 120 od reki? Zalezy mi na czasie, jutro potrzebowalbym kupic, a nie znam miasta, bede wdzieczny za namiar.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach