bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Michu, jak zwykle wszystko pomyliłeś. Powinno być: "nasza kochana poczta się posta". Znaczy - zamerykanizuje.

[ Dodano: 2007-04-11, 22:27 ]
milo, też źle. Ale doceniam chłopaki, że się staraliście.
 

solus  Dołączył: 20 Lis 2006
Dostałem dzisiaj bc-700 i eneloopy. Nie było tak źle z tą pocztą. Wrzuciłem na refresz a teraz czytam instrukcję, niestety nie ma pl :-/
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
solus, podaj mi, proszę, namiary na sprzedawcę bc700.
Też się przymierzam do zakupu.
 

solus  Dołączył: 20 Lis 2006
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Dziękuję!
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
to moj pierwszy post tutaj - witam wszystkich.

mam pytanie odnosnie funkcji omawianych ladowarek, nigdy nie korzystalem z ladowarek, wiec nie wiem czy ---> ustawienie dajmy na to pradu ladowania 500mA oznacza ladowanie takim pradem kadego akumulatora, czy jest to wartosc sumaryczna dla wszystkich kanalow ? (czyli cztery akumulatory beda sie ladowaly cztery razy wolniej niz jeden) ?

mik.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
mik, w ładowarkach BC700, IC8080 itp. masz możliwość ustawienia niezależnego prądu ładowania dla każdego kanału, czyli dla każdego ogniwa. Więcej - w wypasionych wielokanałowych ładowarkach procesorowych możesz sobie na każdy kanał ustawić inne zadanie! Np. jeden akumulator rozładowywać, inny refreszować, jeszcze inny ładować a ten ostatni np. testować. Istnieją pewne ograniczenia w ustawianiu prądu ładowania na poszczególnych kanałach - OIDP to na pierwszym kanale musi być ustawiony największy (czyli kanał 2 i 3 nie mogą mieć większego prądu ładowania niż 1), albo jakoś tak. Nie chce mi się instrukcji szukać, w praktyce i tak zawsze "to samo" robię dla całego kompletu ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach