argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hm... paskudnie. Powoli przymierzam sie do kupna korpusu. Chyba, że body K100D bedzie w cenie 1S, to może wybiorę Pentaxa. Aby do piatku.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Witam

argawen napisał/a:
Hm... paskudnie. Powoli przymierzam się do kupna korpusu. Chyba, że body K100D bedzie w cenie 1S, to może wybiorę Pentaxa. Aby do piatku.


Czyżby złe wieści z serwisu? :-(
Daj znać jak to się skończy - może nie będzie tak źle....

Pozdrawiam
Marucha

PS
U mnie w DS-ie pojawiły się 3 hotpiksele :evil:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Ja na razie czekam spokojnie na testy K100D jak okaże się ze będzie powyżej 3k to kupie GX-1S i po kłopocie (bo przez długi czas moim jedynym szkłem AF będzie kit i używał będę głównie starych manualnych szkieł) chociaż wizja komba mojego Pentacona 200/4 + stabilizacja matrycy urzeka mnie (ja wiem że ten obiektyw to żadna rewelacja ale mój ci on i można naprawdę przyjemne zdjęcia nim zrobić), albo stabilizacja matrycy + szkiełko makro o ogniskowej tak około 100 mm. Pyszna zabawa :)

ps
czy ktoś wie cos na temat szkła Schneider Kreuznach D-Xenon 50-200 czy jest dostępny zestaw Samsunga z 2 kitami 18-55/55-200?? i jaka jest jego cena? Nigdzie na sieci nie znalazłem takiego zestawu


pozdrawiam
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Zestawy kitowe Samsunga
awakqwq napisał/a:

ps
czy ktoś wie cos na temat szkła Schneider Kreuznach D-Xenon 50-200 czy jest dostępny zestaw Samsunga z 2 kitami 18-55/55-200?? i jaka jest jego cena? Nigdzie na sieci nie znalazłem takiego zestawu

pozdrawiam

Co do zestawu kitowego z 55-200 to póki co też nigdzie nie widziałem, ale najbardziej urozmaicone zestawy kitowe Samsunga GX-1L są w Pstryku ( http://pstryk.pl/szukaj.p...=52&submit.y=42 ). Można wybrać czy chce się body GX-1L i obiektywem Schneider-a albo (za 100zł więcej) z obiektywem Pentax-a :-) są też obiektywy 18-35mm albo 24-90mm.

Co do tego czy można kupić samo body, odpowiedź brzmi: tak można kupić np. w firmie Magma, ale cena jest 2800zł a za 2600 można gdzie indziej kupić zestaw kitowy :-/

[ Dodano: 2006-06-23, 14:21 ]
Znalazłem jeszcze jeden fajny zestaw kitowy (niestety nie ma ceny):
Samsung SG-GX1S + objektiv D-XENON 18-200mm

http://www.eukasa.pl/apar...amsung-sg-gx1s/

Ciekawe, że Samsung wcale się nie pochwalił tym nowym obiektywem :mrgreen:
 

Ataman  Dołączył: 31 Maj 2006
Ja mam pytanie do praktyków: jak to jest z ta kompatybilnością obiektywów w DS/L i w Samsungu. W opisach do samsunga czytalem, ze wspolpracuje z KAF i ew z KA... A co ze starymi manualami K? no i czy DS/L tak naprawde lapie wszystkie obiektywy?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ataman napisał/a:
czy DS/L tak naprawde lapie wszystkie obiektywy?

Tak.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach