Bolek54321  Dołączył: 26 Mar 2007
Korpus SV - co to.
jak w temacie zobaczyłem taki na allegro i wyglada nawet nawet. Co wy na to.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
korpus Pentaxa sprzed ery bagnetu K, czyli mocowanie na gwint m42. Pasuja Takumary produkowane przez Pentaxa, rosyjska optyka i optyka wielu innych firm z tymze mocowaniem.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Taki spotmatic, tylko bez swiatlomierza.

Czolg. Mlotek. Kon roboczy.

Nie do zajechania.
 
Bolek54321  Dołączył: 26 Mar 2007
Dzieki za info. No to rozgladam się dalej za jakimś ME super, bo młotek już mam.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
a masz konia?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
A czolg tez masz? :-P

[ Dodano: 2007-04-17, 22:01 ]
Heh, tref, co za synchro ;-)
 
wkrass  Dołączył: 09 Wrz 2006
Mialem ten korpus. Sliczna, w pelni mechaniczna zabaweczka.
Uszczelnienie tylnej scianki jest pewnie od razu do wymiany.
Wypada tez dobrze obejrzec migawke przed naciagnieciem i po.
W moim egzemplarzu na naciagnietej migawce widoczne byly pekniecia na pokrywajacej ja gumie (??). Nie zauwazylem jednak, by ten defekt wplywal w jakikolwiek sposob na prace migawki.
Widuje czasem SV i podobne mu modele (H3V) z zewnetrznym swiatlomierzem sprytnie mocowanym na pryzmacie. Same swiatlomierze pojawiaja sie czasem rowniez.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wkrass, rozumiem ze jestes w tej chwili w USraju? Mozesz podac orientacyjna cene Spotmatika SV ze swiatlomierzem zewnetrznym, jak rowniez samego swiatlomierza?
 
wkrass  Dołączył: 09 Wrz 2006
Gdy napisalem "widuje" myslalem o ebay-u.
Jest ich tam w tej chwili kilka.
Na podstawie zakonczonych aukcji smiem twierdzic, ze o konkretnym trendzie cenowym trudno jest mowic - czasem ktos bije impulsywnie, innym razem zainteresowanie jest niewielkie.
Na przyklad: SV ze swiatlomierzem sprzedal sie za $33, gdy sam swiatlomierz sprzedal sie za dokladnie tyle samo.
Pomyslalbym swoja droga, ze mialbys spory wybor tego i podobnych mu modeli u siebie na miejscu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach