Miguel Dołączył: 20 Kwi 2006
Agfa Ultra
Witam,
wie ktoś, gdzie można jeszcze kupić Agfę Ultrę 100 w dobrej cenie? Dziś w moim labie dostałem spod lady dwie ostatnie rolki. Niestety ponoć Ultra została wycofana z produkcji, a szkoda bo to mój ulubiony film. Chętnie bym zrobił jakiś zapas. W sieci znalazłem w dwóch sklepach po ok. 17 zł, co przy 12,5 w "moim" labie (z wywołaniem) to jednak sporo...[/scroll]
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Miguel: nie wiem czy to przejęzyczenie w stwierdzeniu: " Niestety ponoć Ultra została wycofana z produkcji", bo reszta Twojego wątku zdaje się wskazywać na to, że masz świadomość, że AGFA wycofała z produkcji nie tylko Ultre, ale również wszystko inne związane z fotografią analogową (filmy, papiery, chemie itd. ) ;) .. chybe, że nie wiedziałeś to już wiesz :)
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Poszukaj w Fotojokerze. Tam ostatnio widzialem duzy zapas Agfy, ale ceny nie pamietam.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
A w Agfie na Jedności Narodowej pytałeś?
 
Piotr G. Dołączył: 05 Maj 2006
Bardzo lubiłem ten wspaniały film, kiedyś kupowałem go prosto z lodówki w Klimczoku w Bielsku na stoisku Agfy, gdzie i na półkach stały MZ-3, obiektywy Pentaxa... Zostały mi 2 sztuki, cholera! niedługo filmy to będzie rarytas spod lady. Myslę,że jeszcze trochę pofotkujemy. Sprawdż na allegro, tam można nieżle zakupić filmy.POzdr. Piotr
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
sołtys napisał/a:
AGFA wycofała z produkcji nie tylko Ultre, ale również wszystko inne związane z fotografią analogową (filmy, papiery, chemie itd. )


eee... apx-y tez? :|
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
apx-y, rodinale itd. innymi słowy: wsio :|
 
Miguel Dołączył: 20 Kwi 2006
djack napisał/a:
A w Agfie na Jedności Narodowej pytałeś?


Pytałem. Przemiła kobitka w Agfie dała mi dwa ostatnie spod lady właśnie (ściślej z lodówki, ale odstawione dla siebie). W MM ponoć były, ale juz nie ma. W Fotojokerze to samo. Szkoda kurka, taki świetny film... :cry:
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zadzwonilem do Fotojokera niedaleko mnie - maja Ultre po 9,99. Jakby ktos chcial to moge kupic i wyslac.
 
Miguel Dołączył: 20 Kwi 2006
Sebastian, Twoja propozycja wciąż aktualna? Jeśli tak to jestem baaaardzo chętny.
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
To zadzwon 606816185 albo napisz na sebastianjarosz[at]neostrada.pl, to ustalimy szczegoly.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach