tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
na uspokojenie to chyba do 100K [k100?] trzeba doliczyć :-P
corso napisał/a:
wlasnie zauwarzylem bardzo dziwny zabieg marketingowy:
pentax k10d 3800zl , samsung gx-10 3400zl
jakiś dureń coś wystawił, żaden zabieg marketingowy.
corso napisał/a:
Jeszcze się zastanawiam, bo mam mozliwosc nabycia w kraju szkla 1000mm ! z minimalna ogniskowa 30metrow lol i mysle co lepsze
leży toto i leży i nikt nie chce.Masz już drezynę do wożenia tego cacka? Ciężkie jak cholera, w plener nie bardzo, raczej do siłowni wstawić.
Cytat
_________________
K10D, D80, 30D

próba (nie)świadomego wyboru aparatu?
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
corso napisał/a:
Jeszcze się zastanawiam, bo mam mozliwosc nabycia w kraju szkla 1000mm ! z minimalna ogniskowa 30metrow lol i mysle co lepsze, nowe szklo czy k10d

Czy to szkło-wieloryb pod Pentaxa? Bo skoro tak, to i K10D by się też przydał (chyba, że już jedną taką puszkę masz, patrz: podpis).
Też poproszę linka do tej aukcji ;-)
 
rwyzga  Dołączył: 02 Sty 2007
corso,

Nie ten sam aparat - maja takie same wnętrzności - ale już obudowy się trochę rożnią np przyciskami, wyprofilowaniem (grip od Pentax'a nie pasuje do Samsunga) etc...
 
BAN corso  Dołączył: 15 Kwi 2007
rwyzga napisał/a:
corso,

Nie ten sam aparat - maja takie same wnętrzności - ale już obudowy się trochę rożnią np przyciskami, wyprofilowaniem (grip od Pentax'a nie pasuje do Samsunga) etc...


Nie powiedziales niczego czego bym z tekstu nie wyczytal.
Co do reszty postow - sa na tak przykrym poziomie ze nawet nie bede ich komentowal!
Pozatym, nie sa zwiazane z tematem, linka nie podam - skoro ktos jest za glupi by skorzystac z opcji szukaj.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
corso napisał/a:
Co do reszty postow - sa na tak przykrym poziomie ze nawet nie bede ich komentowal!
Pozatym, nie sa zwiazane z tematem, linka nie podam - skoro ktos jest za glupi by skorzystac z opcji szukaj.

Popatrz w lustro.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
corso napisał/a:
Co do reszty postow - sa na tak przykrym poziomie ze nawet nie bede ich komentowal!

Daj nam dobry przykład mocium Panie.. bo my ciemnogród jesteśmy. ;-)
corso napisał/a:
Pozatym, nie sa zwiazane z tematem, linka nie podam - skoro ktos jest za glupi by skorzystac z opcji szukaj

Tak na serio, to nie rozumiem Twojej delikatnej nieuprzejmości.
Piszesz - odpisujemy; pytasz - staramy się odpowiedzieć; pytają inni - krytykujesz.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
corso napisał/a:
linka nie podam - skoro ktos jest za glupi by skorzystac z opcji szukaj.
w zakończonych aukcjach na ebay.com są dwa K10D za $700, jeden to sama puszka, a drugi jest bez ładowarki + $20 za przesyłkę. Żadnego z nich ty nie kupiłeś.

Trollować to trzeba umieć.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W tym przypadku przychodzą mi na myśl , skądinąd dyskusyjne, ulubione metody trefa 8-)
 

mirr  Dołączył: 20 Kwi 2007
Panowie, podniecacie sie jakas kilkutygodniowa kadyszka ktora juz znikla a na buydig.com macie nowe z kitem za 900$
pozdr
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
mirr napisał/a:
Panowie, podniecacie się jakas kilkutygodniowa kadyszka
Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej?
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
corso napisał/a:
Pozatym, nie sa zwiazane z tematem

a czytałeś ty kiedyś to forum? przecież OT jest tutaj wisienką na torcie / bitej śmietanie ;-) (przez to jest świetny klimat).

w czasie gdy pisałeś że ktoś jest głupi, mogłeś wkleić tego linka z 10 razy - wszyscy byliby zadowoleni.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
macioh, Szkoda kWh. Jarek Dabrowski prawidłowo zdiagnozował to zjawisko.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
A ja miałem malutką nadzieję, że Corso uderzy się w pierś i nam odpisze ;-)
Corso strzel sobie :-B i wróć to milej się pisać w przyszłości będzie. (Na mnie ta metoda działa :mrgreen: )
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
corso napisał/a:
Pozatym, nie sa zwiazane z tematem, linka nie podam - skoro ktos jest za glupi by skorzystac z opcji szukaj.
zdjaje się, że pisząc post zakładający ten wątek, a dokładnie fragment:
corso napisał/a:
Ciekaw jestem waszych doświadczeń związanych z zakupem lustrzanki Np z ebay w USA [...] kto z was kupywał k10d w usa?
udowodniłeś sobie i nam, że jesteś za głupi na korzystanie z opcji szukaj. Dlatego Zdano delikatnie zasugerował spojrzenie w lustro [bynajmniej nie dla podziwiania facjaty, bo ludzkie twarze sąwyjątkowo interesujące z punktu widzenia fotografa].

Zarzut o info nie będące związane z tematem jest dość śmieszny. To, że przytoczono przykład używanego K2 myślę powinien Cię naprowadzić na prawidłowe myślenie [skoro chcesz kupić używanego K10d] - pewna analogia, ale może tylko ja ją widzę.

zorzyk napisał/a:
W tym przypadku przychodzą mi na myśl , skądinąd dyskusyjne, ulubione metody trefa
zupełnie nie rozumiem aluzji, zupełnie :mrgreen:
 
BAN corso  Dołączył: 15 Kwi 2007
bla bla bla - chcialem sie dowiedziec jak to wyglada w praktyce te cale kupywanie d-lsr za granica, a tu sie zrobil balagan (najdelikatniej mowiac) - jestem zaskoczony waszym podejsciem do tematu - tylko sie utwierdzilem w negatywnym przekonaniu
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bez komentarza






.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
corso napisał/a:
chcialem się dowiedziec jak to wyglada w praktyce te cale kupywanie d-lsr za granica

Sam napisałeś 22/04:
"Aparat najlepiej kupywać osobiście, ewentualnie kurierem na terenie polski - bo jeśli Np kupujemy go z USA, to nie dość ze mogą,/ale nie musza - dowalic nam cło i dość duże koszta wysyłki to jeszcze aparat wędruje ponad 10.000Km"

Zgiń, przepadnij, siło nieczysta.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Corso, ja też nie wiem o co chodzi.
Ale: na forum Pentaksa zakładasz wątek Pentax K10D a chcesz zapytać o zakup z Ebaya. Zadajesz pytanie, podpierając się raczej kuriozalnym przykładem, który sam w sobie zaczął żyć własnym życiem, przytłoczywszy Twój główny punkt zainteresowania.
Nie uważasz przeto, że lepiej/sensowniej byłoby zatytułować wątek "Zakupy z ebaya", by w przyszłości mozna było szybko ten temat odnaleźć? To po pierwsze. Po drugie: wyszukiwarka! I po trzecie: wystarczyłoby ewentualnie proste pytanie, bez wszelkich kontekstów, rozwiewające napiętrzone wątpliwości. Zapewniam, byłby sensowne odpowiedzi.
Pamiętaj wszakże o jednym. Zakup puszki, to dopiero początek wydatków. Najpierw określ swoje preferencje, zastanów się nad dostępnością akcesoriów i dopiero potem podejmij decyzję, na podstawie świadomych poszlak a nie okazji netowych. Po prostu możesz się przejechać.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
corso napisał/a:
jestem zaskoczony waszym podejsciem do tematu - tylko się utwierdzilem w negatywnym przekonaniu

Zupełnie niepotrzebnie. Fakt, pentaxianie to dziwni ludzie ;-) ale mamy zasady i nawet jak z każdego wątku robi się OT to trzeba traktować to z przymrużeniem oka (jak przy wizjerze :-D ).

Michu słusznie zauważył. :!:

Co do kupowania w USA to lukaj tutaj: link
Resztę info znajdziesz szukając po forum.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Wpisujcie miasta, gdzie też ni cholery nie kumają tego wątku :-/

[ Komentarz dodany przez: tref: 2007-04-25, 23:34 ]
Port Moresby mądrala! [takie miasto]

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach